Legendární Baldur’s Gate a Baldur’s Gate II jsou nyní v Google Play za hubičku

Baldur's Gate a Baldur's Gate II jsou nyní v Google Play ve slevě

Už několikrát jsme vám psali o tom, že je ve slevě hra Baldur’s Gate Enhanced Edition. Nyní však na řadu přichází druhý díl, který rovněž vyšel na Android a nyní jej můžete pořídit za až směšnou cenu. Baldur’s Gate II: Enhanced Edition je totiž z původních 279,99 Kč na Google Play za 59,99 Kč. Co to znamená? Že si dnes v hospodě dáte o dvě piva méně a budete mít v telefonu jedno z nejlepších RPG všech dob.

Baldur’s Gate a Baldur’s Gate II jsou nyní v Google Play ve slevě

Pokud jste navíc hráli Baldur’s Gate: Enhanced Edition na Androidu, můžete si přenést svou postavu z této hry. Samozřejmě si ale můžete vytvořit zcela novou. Hra Baldur’s Gate II: Enhanced Edition obsahuje 60hodinovou hlavní kampaň Shadows of Amn a také přídavky Throne of Bhaal, kde se vydáte na cestu přes Tethyr k bohům, Fist of the Fallen, kde pomáháte mnichovi Sluneční duše Rasaadovi či Černé jámy. Všechny tyto datadisky tedy naleznete v Enhanced Edition.

Baldur's Gate Enhanced Edition
Baldur's Gate Enhanced Edition
Baldur's Gate II: Enhanced Ed.
Baldur's Gate II: Enhanced Ed.

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition – Gameplay Android et iOS (iPhone / iPad) par KickMyGeek

Baldur's Gate II: Enhanced Edition - Gameplay Android et iOS (iPhone / iPad) par KickMyGeek

Ve stejné slevě je také Baldur’s Gate: Enhanced Edition, tedy první díl této série. Ten obsahuje původní 60hodinový příběh a také další rozšíření. Nechybí samozřejmě Tales of the Sword Coast, kde budeme zkoumat Durlagovu věž i další lokace z tohoto datadisku.

Hráli jste někdy Baldur’s Gate?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)