Avast Secure Browser vyšel zdarma na Android: Vestavěná VPN i další zajímavé funkce

avast prohlížeč android

Společnost Avast představila svůj prohlížeč Avast Secure Browser již před rokem pro počítače s Windows a macOS. Nyní však přichází mobilní verze pro Android. Prim má zde hrát zabezpečení a ochrana soukromí při surfování internetem. Kromě toho obsahuje prohlížeč spoustu skvělých vychytávek a je kompletně zdarma. Co tedy očekávat?

Z nejlepších funkcí nového prohlížeče stojí za zmínku rychlá vestavěná VPN, která šifruje všechna příchozí i odchozí připojení či unikátní uživatelský PIN kód, který se neukládá na cloudu ani v zařízení. Nechybí ani zabudovaný adblock pro co nejrychlejší načítání webových stránek, šifrované úložiště souborů, či protisledovací technologie, která zabraňuje webům sledovat aktivitu uživatele.

avast secure browser

Ještě v tomto roce dorazí prohlížeč od Avastu také do jablečného mobilního systému – iOS. V tuto chvíli je dostupný pro platformy macOS, Android a Windows 7, 8 a 10. Zamrzí prozatimní absence češtiny, ovšem dle vývojářů dorazí velmi brzy.

Avast Secure Browser
Avast Secure Browser

Vyzkoušíte Avast Secure Browser?

Zdroj: avast.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)