Hodinky Asus ZenWatch 2 oficiálně – Android Wear, kov a ovládací kolečko

ASUS ZenWatch 2 TOP

Společnost Asus opět útočí na trh s chytrými hodinkami, oficiálně totiž představila světu model Asus ZenWatch 2, které navazují na ne příliš úspěšného předchůdce. Novinka se dočkala několika vylepšení a sami se můžeme nechat překvapit, jak moc se to na úspěchu projeví. Konstrukce hodinek Asus ZenWatch 2 je velmi podobná staršímu modelu, opět se tedy setkáváme s širokými rámečky okolo displeje. Hodinky přicházejí ve dvou variantách – s rozměry 49 x 41 mm a 22mm páskem, menší varianta pak s rozměry 45 x 37 mm a 18mm pásek. Podstatnou novinkou je také ovládací kolečko, se kterým přišly například hodinky Apple Watch. Hodinky nabídnou kovové tělo ve třech barvách, pásek může být kožený, nebo kovový dle výběru uživatele. Podle Asusu lze vytvořit až 18 kombinací.

ASUS ZenWatch 2 2

V útrobách hodinek tepe procesor od společnosti Qualcomm (nejspíše tedy model Snapdragon 410), jako systém byl použit opět Android Wear, což chválíme. Displej sází na technologii AMOLED a je kryt tvrzeným sklem Corning Gorilla Glass 3. Samozřejmostí je pak voděodolné tělo s certifikací IP67. Bohužel nejsou známy další technické detaily (zajímala by nás především baterie) ani cena.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)