Mrkněte: Kompaktní Zenfone 9 se vystavuje na detailních snímcích

Asus Zenfone 9

Pokud se ASUSU letos něco nepovedlo, bylo to držení informací pod pokličkou. Vlajkový Zenfone 9, který ještě ani nebyl představen totiž unikl v přibližně minutovém produktovém videu, díky čemuž jsme se dozvěděli většinu podstatných informací. Nyní Twitter účet SnoopyTech zveřejnil oficiální rendery, díky kterým si můžeme prohlédnout mobil ještě detailněji.

ASUS Zenfone 9 na dalších renderech

Zenfone 9 má oproti svému předchůdci hranatější tvar a stejný 5,9palcový AMOLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí. Pod kapotou mu samozřejmě tiká nejnovější čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1, zatímco na zadní straně se nachází hlavní senzor Sony IMX766 s rozlišením 50 Mpx a gimbalem. Výdrž pak dostane na starost 4300mAh baterie a počítat můžeme také s dnes již raritním audio jackem.

Konstrukce rovněž disponuje certifikací IP68 a samozřejmostí jsou rovněž stereo reproduktory. Do posledního dílku skládanky o této vlajce tak chybí jen cena, kterou bychom se měli dozvědět během několika následujících dní.

Jaký máte názor na mobily ASUS?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)