TOPlist

Známá herní série Assassin’s Creed slaví 10 let. A to i novou Android hrou

assassins creed hra

Herní série Assassin’s Creed už slaví neuvěřitelných deset let. A to hned několika zajímavými akcemi, nás v redakci nejvíce zaujala nová Android hra The Tower Assassin’s Creed. Ta vychází z konceptu stavění co největší věže, v této verzi se ale vše točí právě kolem této série od společnosti Ubisoft.

The Tower Assassin’s Creed můžete stahovat zdarma

Hry ve stylu stavění co největší věže patří na mobilech k nejoblíbenějším, a to i třeba díky tomu, že mají jednoduché ovládání a znovu hratelnost. V této hře si můžete vybrat z devíti různých postav této série, a to od prvního asasína Altaira až po Bayeka z posledního dílu, který vyšel před pár dny. Ti ve hře provádí takzvaný skok důvěry, a právě o něj půjde v této verzi hry.

The Tower Assassin’s Creed (Ketchapp)

The Tower Assassin's Creed (Ketchapp)

Úkolem je vytvořit co největší věž, ze které by mohl asasín skočit. Čím vyšší věž, tím více bodů, ale zároveň bude také těžší dopadnout do bezpečí. Hra má celkem 5 různých druhů míst, kde se odehrává. Opět je inspirace z „velkých“ her, „stavět“ věže se tak můžou třeba ve Florencii nebo Londýně. Hru můžete stahovat zdarma z Google Play.

The Tower Assassin's Creed
The Tower Assassin's Creed

Hráli jste nějakou hru ze série Assassin’s Creed?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)