Hra Assassin’s Creed: Identity se podívá na Android

maxresdefault

Jen těžko bychom hledali někoho, komu je pojem Assassin’s Creed naprosto cizí. Tato herní série se od svého prvního dílu určeného výhradně konzolovým a PC hráčům setkala s obrovským úspěchem a není tedy divu, že její vývojáři se rozhodli rozšířit ji také na ostatní platformy. Mezi ně patří také chytré telefony a tablety s operačním systémem Android, které se některých titulů dočkaly již v minulosti, ale žádný z nich nemohl být označován za opravdové pokračování.

assassins-creed-identity-4-1024x577

Tuto skutečnost má změnit nejnovější počin pojmenovaný Assassin’s Creed: Identity, který je již nějakou dobu dostupný pro uživatele operačního systému iOS. Zde se setkal s poměrně solidním úspěchem a nic tak nebrání tomu, aby se brány otevřely také pro Android.

Assassin's Creed: Identity

Novinka se bude odehrávat v dobách italské renesance a o krásné dobové prostředí tak rozhodně nebude nouze. Žánrově můžeme Assassin’s Creed: Identity zařadit mezi akční RPG a našeho hrdinu tak budeme na jeho cestách moci vylepšovat a zvolit mu jedno ze čtveřice povolání.

Trailer ke hře Assassin’s Creed: Identity

Assassin’s Creed Identity — Launch Trailer [INT]

Assassin's Creed Identity -- Launch Trailer [INT]

O přesném datu vydání bohužel nepadla žádná zmínka, a my tak víme jen to, že hra se na naše zařízení podívá někdy na jaře tohoto roku.

Také se nemůžete dočkat?

Zdroj: androidcommunity.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)