Nový Asphalt Xtreme právě vyšel na Google Play

Asphalt Xtreme

Fanoušci Gameloft her, nebo ještě lépe fanoušci závodních her Asphalt se můžou těšit. Vyšla totiž nová hra Asphalt Xtreme, která poprvé v sérii nabízí offroad závody.

Asphalt Xtreme: Závody nejen v bahně

Hra je klasicky zdarma ke stažení, s tím, že se dá dokupovat herní měna za opravdové peníze. Samotná hra obsahuje sedm různých kategorií terénních vozidel, jako třeba buginy, SUV, soutěžní vozy nebo nákladní automobily. Celkově je ve hře 35 různých verzí reálných aut od značek jako Jeep, Ford nebo Mercedes-Benz… Jak je zvykem u Apshalt série, tak i zde půjde auta vylepšovat.

Asphalt Xtreme Launch Trailer

Asphalt Xtreme Launch Trailer

Co se týče tratí, tak se hráči podívají na mnoho míst po celém světě. Namátkou to je deštný prales, písečné duny, ledovce, ale i do města. Celkem je k dispozici pět různých režimů, 400 úkolů v kariéře a dalších 500 výzev. Podporuje také multiplayer až pro osm hráčů.

Takže obsahem je hra nabitá a určitě nějakou tu chvíli vydrží. Graficky je na tom hra opět o fous lépe. Nová prostředí jsou vítanou změnou, po krátkém testování můžeme říct, že hratelnost a ovládání ničím nevybočují oproti jiným Asphalt hrám.

Asphalt Xtreme: Rally Racing
Asphalt Xtreme: Rally Racing

Který díl z Asphalt série vás bavil nejvíce?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)