Menu

Asistent od Googlu se učí vtipy. Pomůžou známé firmy

Humor a vtipy, které chrlí Google asistent, jsou přesné takové, jak když si představíte robota, který vypraví vtipy. Nemastné neslané a hlavně nejsou vtipné. To by se ale brzy mělo změnit a pomoci tomu mají lidé z Pixaru a Onionu.

Asistent od Googlu se stane “komikem”

Jeden z problémů pro inteligentní asistenty je možnost konverzace. I když je to v poslední době lepší a lepší, jak ukázal Google Assistant u integrace v Allo, pořad jím chybí nějaká osobnost, ze které by mohly vycházet i lepší vtípky.

Více “života” a lepší vtipy by do asistentu od Googlu měli přinést scénáristé a spisovatelé, kteří pracovali na Pixar filmech a obsahu pro americkou satirickou organizaci The Onion. Jedná se o poměrně jedinečnou snahu, jak vložit život umělé inteligenci. V podstatě jde o první příležitost, kdy byli pozvání spisovatelé ke spolupráci na asistentech.

A rozhodně je to dobře, s tím jak se na trh za chvíli dostane Google Home, se bude určitě hodit, aby byl asistent více lidský a sympatičtější. Bez toho, aniž by s asistentem šlo jednoduše a pohodlně komunikovat, to nepůjde a Google to moc dobře ví. Teď musí najít jen ten správný způsob, jak toho docílit.

Zažili jste s Google asistentem již nějakou vtipnou situaci?

zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

borat

11.10.2016 10:42

Vždy když ho člověk chce využít nefunguje :-( asi za to bude moci DOZE

Denio21

z aplikace
11.10.2016 12:08

Když napíšete: I am your father , tak vám docela vtipně odpoví

Pepapa

11.10.2016 19:22

borat 11.10.2016 10:42
Vždy když ho člověk chce využít nefunguje :-( asi za to bude moci DOZE

Možná stačí v nastavení/baterie povolení aplikaci pořád běžet 😉

RSS (komentáře k článku)