Asistent od Googlu se učí vtipy. Pomůžou známé firmy

Asistent od Googlu náhled

Humor a vtipy, které chrlí Google asistent, jsou přesné takové, jak když si představíte robota, který vypraví vtipy. Nemastné neslané a hlavně nejsou vtipné. To by se ale brzy mělo změnit a pomoci tomu mají lidé z Pixaru a Onionu.

Asistent od Googlu se stane “komikem”

Jeden z problémů pro inteligentní asistenty je možnost konverzace. I když je to v poslední době lepší a lepší, jak ukázal Google Assistant u integrace v Allo, pořad jím chybí nějaká osobnost, ze které by mohly vycházet i lepší vtípky.

Více “života” a lepší vtipy by do asistentu od Googlu měli přinést scénáristé a spisovatelé, kteří pracovali na Pixar filmech a obsahu pro americkou satirickou organizaci The Onion. Jedná se o poměrně jedinečnou snahu, jak vložit život umělé inteligenci. V podstatě jde o první příležitost, kdy byli pozvání spisovatelé ke spolupráci na asistentech.

A rozhodně je to dobře, s tím jak se na trh za chvíli dostane Google Home, se bude určitě hodit, aby byl asistent více lidský a sympatičtější. Bez toho, aniž by s asistentem šlo jednoduše a pohodlně komunikovat, to nepůjde a Google to moc dobře ví. Teď musí najít jen ten správný způsob, jak toho docílit.

Zažili jste s Google asistentem již nějakou vtipnou situaci?

zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)