Menu

Arrow Launcher od Microsoftu dostává velkou aktualizaci

Arrow Launcher je velmi kvalitní launcher, který mnoho lidí obchází z toho důvodu, že jej tvoří Microsoft. Což je rozhodně škoda, protože vývojáři jej pravidelné aktualizují a přidávají nové funkce. Nyní se na Google Play objevila velká aktualizace, která přináší řadu vylepšení. Pojďme se na ně podívat blíže.

Arrow Launcher se postupně vylepšuje

Jedna z nejužitečnějších nových funkcí je možnost automaticky sloučit nebo odstranit duplicitní kontakty v adresáři. Nyní můžete nechat Arrow Launcher, aby sám spravoval seznam kontaktů. Druhá novinka potěší ty, kteří mají Microsoft účet, hned v úvodním nastavení půjde propojit účet s launcherem, což umožní například jednoduché posílání souborů na cloud.

Největší vizuální změna pak proběhla v nastavení. Celé menu nastavení je totiž předělané, je mnohem více přehlednější a čistější. Obsahuje také kategorie, takže navigace v nastavení je jednodušší. Dále se předělaly “People Cards”, které nyní obsahují více akcí pro kontakty. V nastavení vyhledávání se dá nově nastavit region, ve kterém se má vyhledávat. Samozřejmě se také dostalo na opravy bugů.

Verzi 3.7 již můžete stahovat z Google Play. Pokud by se vám náhodou ještě instalovala starší verze 3.6, tak můžete proces aktualizace urychlit manuální instalací přes APKMirror.

Používáte Arrow Launcher? Co se vám na něm nejvíce líbí?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

Милан4еха

17.7.2017 14:33

Jo pouzivam ho asi 2mesice a jsem spokojen. Aktualizovana verze ukazuje duplicitni kontakty.

coyd

17.7.2017 14:42

Taky jsem pred nedavnem presel na zkousku z Novy a zatim u neho zustal. Akorat ted po te aktualizaci kdyz klepnu na hodiny nebo minuty, tak se otevre dialogove okno k dokonceni v jine aplikaci misto nastaveni budiku. A taky jsem musel zakazat pristup k GPS, nevim proc ho tak hojne vyuziva, ze zere baterku vic nez display.

Милан4еха

17.7.2017 19:21

coyd: ani jeden tvůj problém se mi neobjevil.

Mazec

17.7.2017 19:50

Jednou za čas tento launcher zkouším, ale vždy se velmi rychle vrátím k Nova Launcher…

Mazec

17.7.2017 19:51

Mimochodem, zase nejdou přidávat komentáře z aplikace…

Radeg

radeg 22

18.7.2017 6:44

Se divím, že ta aplikace jde ještě spustit a že vůbec načte příspěvky.

RSS (komentáře k článku)