Arrow Launcher od Microsoftu dostává velkou aktualizaci

arrow launcher

Arrow Launcher je velmi kvalitní launcher, který mnoho lidí obchází z toho důvodu, že jej tvoří Microsoft. Což je rozhodně škoda, protože vývojáři jej pravidelné aktualizují a přidávají nové funkce. Nyní se na Google Play objevila velká aktualizace, která přináší řadu vylepšení. Pojďme se na ně podívat blíže.

Arrow Launcher se postupně vylepšuje

Jedna z nejužitečnějších nových funkcí je možnost automaticky sloučit nebo odstranit duplicitní kontakty v adresáři. Nyní můžete nechat Arrow Launcher, aby sám spravoval seznam kontaktů. Druhá novinka potěší ty, kteří mají Microsoft účet, hned v úvodním nastavení půjde propojit účet s launcherem, což umožní například jednoduché posílání souborů na cloud.

Největší vizuální změna pak proběhla v nastavení. Celé menu nastavení je totiž předělané, je mnohem více přehlednější a čistější. Obsahuje také kategorie, takže navigace v nastavení je jednodušší. Dále se předělaly “People Cards”, které nyní obsahují více akcí pro kontakty. V nastavení vyhledávání se dá nově nastavit region, ve kterém se má vyhledávat. Samozřejmě se také dostalo na opravy bugů.

Verzi 3.7 již můžete stahovat z Google Play. Pokud by se vám náhodou ještě instalovala starší verze 3.6, tak můžete proces aktualizace urychlit manuální instalací přes APKMirror.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Používáte Arrow Launcher? Co se vám na něm nejvíce líbí?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)