Hra ARK: Survival Evolved vyšla zdarma na Android. Nabízí perfektní 3D grafiku

ark: survival evolved android

V poslední době jsme mohli vidět vydání několika nových herních telefonů. Mnozí se ptali, které mobilní hry by se vlastně měli na nich hrát. A nově vydaný ARK: Survival Evolved je přesně ta hra, kterou byste na herním telefonu měli mít. Nabízí skvělou grafikou a hodně podobnou hratelnost jako PC verze. Plusem je navíc to, že na Android či iOS ji můžete hrát zdarma.

ARK: Survival Evolved přežíváte na ostrově s dinosaury

Pokud nejste seznámení se sérií ARK, tak pro vás máme rychlé shrnutí. Před několika lety byla spuštěna v betaverzi na PC, velmi rychle se stala jedním z hitů, a to i když oficiálně ještě nevyšla. Později se dostala na konzole a třeba i na VR. Všechny hry z této série spojuje to, že v nich najdeme dinosaury.

ARK: Survival Evolved iOS & Android Trailer

ARK: Survival Evolved iOS & Android Trailer

Přímo v ARK: Survival Evolved přežíváte na tropickém ostrově. Stavíte, tvoříte, lovíte atd. nic převratného oproti jiným survival hrám. Hlavní odlišnost přichází s dinosaury, se kterými můžete bojovat, nebo si je ochočit. Hodně oblíbená je hra v online módu. Dobrou zprávou je, že tohle všechno, včetně multiplayeru je dostupné i v mobilní verzi.

Už podle traileru můžete vidět, že se nejedná o nějakou jednoduchou mobilní hru, která těží z názvu. Jedná o plnohodnotnou mobilní hru, podobně jako můžeme vidět u PUBG Mobile, anebo v blízké budoucnosti u Fortnite. Změna oproti PC a konzolové verzi je v ceně. Zatímco “velká” verze hry stojí několik desítek dolarů. Mobilní verzi můžete stahovat zdarma a vývojáři to vynahrazují mikrotransakcemi s tím, že existuje speciální Primal Pass, se kterým si kupujete mimo jiné místo na lepších serverech. Hru už v těchto dnech najdete na Google Play.

ARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved

Jak se vám líbí mobilní hra ARK: Survival Evolved? Vyzkoušíte ji?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)