Apple má další aplikaci pro Android. A myslí to s ní dost vážně

Apple Music Classical Android aplikace Google Play vážná hudba

Společnost Apple má novou aplikaci pro uživatele konkurenčního systému Android a “zákazníky” obchodu Google Play. K šestici stávajících, z nichž jedna je přímo určená pro přechod z Androidu na iOS, přibývá novinka Apple Music Classical. Jde o speciální odnož standardní hudební služby Apple Music, která bude mít ve své nabídce výhradně vážnou hudbu.

Apple Music Classical
Apple Music Classical

“Získejte aplikaci vytvořenou pro poslech klasické hudby. S předplatným Apple Music je k dispozici bez dalších poplatků. Pomocí hledání navrženého přímo pro tento žánr najdete v největším katalogu klasické hudby na světě okamžitě jakoukoli nahrávku. Užijte si nejvyšší dostupnou kvalitu zvuku (až 192 kHz/24 bitů ve vysokém rozlišení bez ztrát) a poslouchejte oblíbenou klasiku jako nikdy předtím, s prostorovým zvukem a zcela bez reklam,” stojí v popisu aplikace, která je několik dní dostupná i na iPhonech, ale na jiných Apple produktech paradoxně ještě ne.

Vývojáři v popisu této novinky rovněž uvádějí, že Apple Music Classical je k dispozici na všech telefonech se systémem Android 9 („Pie“) nebo novějším. V době zhotovení tohoto článku má apka překonáno 5 tisíc stažení.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký máte vztah k vážné hudbě?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)