Menu

Tuhle aplikaci v telefonu rozhodně nepotřebujete. Těžko jí ale odoláte

Na Google Play jsou stovky nebo i tisíce užitečných aplikací, ta z dnešního článku k nim rozhodně nepatří. Může ale posloužit ke zlepšení nálady a relaxaci. A to jsou důvody, proč se vyplatí mít takovou aplikaci v telefonu.

Byl jednou jeden traktor, který nešel opravit

Je to již několik let, co se internetem přehnalo video šikovného mechanika Luboše, který dostal nelehký úkol – opravit traktor LKT slovenského původu. Lesní kolový traktor, lidově přezdívaný “lakatoš“, je však zkonstruován tak, že jej není snadné rozmontovat. Nikdo s takovou činností nejspíše nepočítal, a proto se i banální oprava stává očistcem každého opraváře. Lubošův komentář celé činnosti se stal díky svým hláškám legendární. Stručnou verzi s rozdělením jednotlivých hlášek obsahuje například web milujipraci.cz.

Sami nejspíše cítíte, že zmíněné hlášky slouží jen a pouze k pobavení. A stejně tak i dnešní článek. Aplikace vám může zlepšit náladu v momentě, kdy se skutečně nedaří. Stačí svůj výkon nebo situaci okořenit některou z Lubošových hlášek a hned bude lépe. Předem se omlouváme těm, kteří aplikaci pro její dosti jednoduchý až možná hloupý nápad zavrhnou. Těm ostatním ale rozhodně můžeme tuto aplikaci v telefonu doporučit.

Používání aplikace na vlastní nebezpečí

Aplikace Oprava Lakatoše slouží k pobavení a relaxaci. Obsahuje ale spoustu vulgárních výrazů, a proto ji prosím nepoužívejte před dětmi a mladistvými. Zároveň upozorňujeme, že neneseme žádnou vinu za nevhodné používání aplikace. Například v práci. :-)

Oprava Lakatoše
Oprava Lakatoše
Developer: Pikadorama
Price: Free

Aplikace pro Android s nejlepším obsahem z videa

Spousta čtenářů nás jistě nařkne, že je samotné video velmi staré. A mají pravdu. Postupem času se v Google Play objevila rovněž aplikace Oprava Lakatoše, která čerpá z legendárních hlášek. V redakci jsme zjistili, že někteří nejen neznají legendárního Luboše a jeho opravu, ale ani aplikaci. A protože věříme, že i mezi našimi čtenáři je velké množství lidí, kteří video nebo aplikaci neznají. Tentokrát se ale prosím smiřte s tím, že tato aplikace slouží jen a pouze k pobavení. Sebe nebo okolí.

Samotný autor předesílá, že aplikace Oprava Lakatoše vznikla jako sázka a byla napsána za 1 hodinu. Řeč je nejspíše o první verzi aplikace, ani tak ale nečekejte mnoho funkcí. O to hlavní se už postaral opravář Luboš. Aplikace do mobilu nám jen dává možnost jednotlivé hlášky přehrávat podle našeho uvážení. Úvodní a vlastně i jedinou obrazovku aplikace tvoří dlaždice se stručným pojmenováním hlášek. Kliknutím se ihned začne daná hláška přehrávat.

Widget pro oblíbené hlášky ihned po ruce

V životě každého z nás nastanou chvíle, které bychom rádi shrnuli nějakou hláškou z této aplikace. Abychom však nemuseli přímo spouštět aplikaci a hledat danou perlu, můžeme využít Widget na domácí obrazovku. Díky němu je možné přidat na plochu dlaždice s vybranými hláškami. Ty se bohužel řadí pod sebe a v případě více hlášek je lepší přidat několik samostatných Widgetů s menším počtem hlášek. Následně stačí z domácí obrazovky jen ťuknout na dlaždici a o zbytek práce se postará Luboš.

Máte tuto či podobnou aplikaci v telefonu? :-)

Komentáře

Radeg

radeg 5

1.11.2017 19:30

“Těžko jí ale odoláte”
Věřte nebo ne, ale odolal jsem. Úplně hravě.

Frogger

1.11.2017 21:50

Radeg: s tebou je nejspis dost nuda.

Kutead

1.11.2017 22:23

Ono se jednalo o video? Já vím pouze o audio nahrávce kterou na YouTube někdo nahrál s obrázkem Lakatoše.

petr dvorak

2.11.2017 3:12

Ten chlap je fakt legendární. Aplikaci nechci. Umělecké dílo se má vychutnat v celku.

Radeg

radeg 5

2.11.2017 6:04

@Frogger:
Proč?
Nahrávku jsem před časem slyšel, pobavila, ale že bych neměl odolat mít v telefonu infantilní aplikaci s tímto obsahem, to si nemyslím.

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 1

2.11.2017 8:40

Kutead
Myslím, že ten hlavní kanál šíření byl odjakživa YouTube, proto to mám zafixováné jako video. Máte ale asi pravdu, že skutečný obraz nikdo nikdy neviděl. Kromě lidí kolem Luboše. :-)

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 1

2.11.2017 8:44

radeg
Věřím. Nemusí to být pro každého. :-)

Synus

Synus -1

2.11.2017 13:30

Nainstalováno, pobavilo, odinstalováno. Děkuji ;o)

Daevis

David TrlicaRedaktor 17

2.11.2017 13:37

Zkusil jsem i druhou aplikaci “Já mám právo sedět” a Lakatoš rozhodně vede. :)

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 1

2.11.2017 14:32

David Trlica
Souhlasím, tam mi hlášky nepřijdou tak dobré a hlavně nejsou v tak dobré kvalitě.

Vorel_vorel

Vorel Vorel -2

2.11.2017 16:26

Daleko lepší je Jiří Kára. Zde celé originální video https://www.youtube.com/watch?v=qlyRSfYe1pk a z něho vytvořená aplikace https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.sdc.jirikara

coyd

3.11.2017 8:34

Na Jolandu to nema :D

RSS (komentáře k článku)