Aplikace Tasker konečně dostane lepší uživatelské rozhraní

aplikace tasker

Aplikace Tasker toho dokáže opravdu hodně. Jedna z věcí, která ale hodně lidem vadila, bylo nepříliš dobré uživatelské rozhraní. To se ale již brzy změní, v nadcházející beta verzi přijde s dlouho očekávaným redesignem.

Aplikace Tasker obdrží Material design

Systém Android je o přizpůsobení, a právě Tasker tomu dává ještě úroveň více. Pomocí této aplikace si můžete zhotovit dokonce i vlastní chytrou domácnost, jak jsme vám ukázali v našem mini seriálu. A to nepotřebujete ani žádné znalosti programování, nebo rozsáhlé znalosti toho, jak funguje Android. Tasker umožňuje nastavit specifické úkoly, které se provedou například na základě času, aplikace, data, umístění, gest apod.

Největší problém této aplikace je v přehlednosti uživatelského prostředí, kdy není zrovna nejjednodušší se v něm vyznat. Funkcí má hodně, někdy jsou ale zbytečně schované. Naštěstí v únoru vývojáři potvrdili, že pracují na velké aktualizaci, která přinese Material design. První náznak této verze se máme dočkat již tento týden v podobě betaverze, obrázky již byly vydány a můžete se na ně podívat výše.

Tasker
Tasker

Používáte Tasker? Také se těšíte na nový design rozhraní?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

galaxy s4 lollipop hlavni

Samsung Galaxy S4 začíná dostávat Android 5.0

TOP Jirka Pernica Jirka Pernica
1 min. uložit na později

Komentáře (7)