Nová aplikace Samsung ClockFace přináší desítky vzhledů pro Always On displeje

samsung clockface aplikace

Pokud vlastníte Samsung telefon s funkcí Always On, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost vydala novou aplikace s názvem ClockFace. Přináší celkem 30 různých vzhledů, které si můžete nastavit na zamknuté obrazovce telefonu Samsung.

Samsung ClockFace přináší 30 nových vzhledů pro Always-On displej

Samsung ClockFace je nová aplikace, kterou si prozatím musíte instalovat manuálně, a to například z APKMirror. Pro fungování je kromě podpory Always On potřeba alespoň Android 8 Oreo a nadstavba Samsung Experience 9.0. Po instalaci obdržíte možnost velkého výběrů nových vzhledů pro Always On displej.

Můžete si změnit také barvu, která se může upravovat i automaticky podle vybrané tapety v telefonu. Vzhled se týká hodin. Na výběr jsou digitální i analogové. Některé ale ukazují také den a datum. Na některé příklady se můžete podívat ve screenshotech. Po instalaci najdete nové styly v nastavení telefonu. Zanedlouho by měla být také dostupná oficiálně přímo z Galaxy Store obchodu, v době psaní článku jsme ji tam ještě neviděli.

Samsung Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9+

1.0
  • Displej 6.2", 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 529 ppi
  • Procesor Exynos 9810
  • RAM 6 GB
  • Fotoaparát 2x 12 MP
  • Baterie 3500 mAh
  • Cena od 9 990 Kč

Líbí se vám nové styly pro Always On displej?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)