Nová aplikace Notch Pie přidává indikátor baterie kolem výřezu displeje

notch pie aplikace baterie stav

Výřezy v displeji ještě u telefonů nějakou tu dobu uvidíme. A to hlavně ve střední a nižší střední třídě. I díky většímu počtu majitelů telefonů s výřezem, se vývojáři pouští do stále zajímavějších možností, jak jej využít. Nyní se na XDA Labs objevila aplikace s názvem Notch Pie, která přidává kolem výřezu displeje indikátor baterie.

Indikátor baterie kolem výřezu displeje? Stačí k tomu aplikace

Někteří se ještě určitě vzpomenou na podobnou aplikaci Energy Ring, o které jsme před dvěma týdny psali. Ta využíval průstřel v displeji, který je na Samsung Galaxy S10 anebo třeba Honor View 20, takže prozatím pro mnoho uživatelů nebyla určena.

U Notch Pie to už je něco jiného, protože telefon s výřezem má mnohem více lidí. Prozatím je aplikace určena pro modely, které mají kapkovitý výřez. Po spuštění aplikace se vám zobrazí několik různých obrazovek v úvodním nastavení, kde určujete velikost a tvar výřezu, aby se tak indikátor baterie správně zobrazoval. Chce to trochu cviku, ale po pár minutách si nastavíte stav baterie správně.

Aplikace prozatím není v obchodě Play, ale na XDA Labs. Budete ji tak muset manuálně nainstalovat. Ke stažení je přes widget níže.

Notch Pie
Notch Pie
oddlyspaced

Využíváte již podobným způsobem výřez na vašem telefonu?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)