TOPlist

Aplikace JustWatch umí ušetřit peníze za sledování filmů na Androidu

JustWatch - sledování filmů na Androidu

Pokud máte chuť se na svém zařízení s Androidem podívat se na nějaký film, aplikace JustWatch je na to ideální. Poskytuje totiž nejkratší cestu, jak se k legálním sledování on-line videu dostat. Nabízí filmy a seriály napříč službami, které jsou dostupné v zemi, kde se uživatel nachází. Český uživatel si tak může vybrat, jestli se na film podívá na Netflixu, HBO Go, Amazon Prime Video, O2 TV, Apple iTunes, Google Play Movies nebo Mubi.

JustWatch - Streaming Guide
JustWatch - Streaming Guide

Výhody aplikace JustWatch

Aplikace vám automaticky doporučuje pořady, které jsou zrovna populární. Ke každému filmu jsou pak k dispozici základní informace a odkazy na trailery. Pořady jsou seřazené do kategorií a samozřejmostí je speciální sekce pro děti. Znáte srovnávače cen jako jsou Heureka nebo Zboží.cz? Velkou výhodou JustWatch je, že taky umí srovnávat ceny a vy si tak můžete koupit nebo pronajmout film, co nejlevněji.

Asi největším potenciálem této aplikace je seznam přání. Můžete si vytvořit seznam videí, u kterých uvažujete o tom, že si je pořídíte a pokud budou k dispozici za sníženou cenu, JustWatch na to hned upozorní. Videa ze seznamu přání se navíc budou objevovat v seznamu doporučených hned na prvních místech. Dalším plusem je možnost vytváření seznamů videí napříč jednotlivými poskytovateli. Kromě toho zde najdete i nabídku zlevněných filmů na DVD nebo Blu-ray nebo zprávy o tom, co zrovna běží v kinech v okolí. Aplikace je sice lokalizovaná do češtiny, nicméně překlad není zrovna dokonalý.

Jak sledujete on-line videa vy?

Zdroj: Softpedia.com

Filip Zatloukal
O Autorovi - Filip Zatloukal

Filip se už od vysoké školy zajímá o svět technologií. V té době měl až nezdravý monopol Microsoft a on se proto začal zajímat o… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)