Nejnovější Android aplikace z Google Play #154: APK aktualizace

apk aktualizace

Ve 154. dílu nových a zajímavých aplikací pro vaše Android přístroje se podíváme na APK aktualizace souborů nainstalovaných z cizích zdrojů – nejnovější updaty aplikací stažených mimo Obchod Play vám díky APKUpdater už nikdy neuniknou. Díky Hi Share si nasdílíme soubory pohodlně – a to zcela zdarma, rychle a hlavně bez reklam. Jako náhrada pro nativní Android download manager poslouží novinka Download Manager Accelerator, který nabídne přehlednější rozhraní a dokáže zrychlit i samotné stahování. Poslední přírůstek tohoto týdne je aplikace Anywhere, která se ve vašem zařízení postará o zkratky čehokoli a kdykoli.

Pohodlné APK aktualizace s APKUpdater

Pokud jste fanoušky alternativních APK souborů, často využíváte portálu XDA pro tipy na zajímavé a nevydané aplikace či preferujete obsah oficiálně nedostupný v české části Google Play, aplikace umístěná na GitHubu APKUpdater by vám mohla významně ulehčit život. Po nainstalování malého souboru jsou vám k dispozici data o vašich nainstalovaných APK souborech třetích stran, včetně klasických Google Play aplikací. APK aktualizace nebudete muset vyhledávat a hlídat ručně – APKUpdater vás na nejnovější verze upozorní notifikacemi sám.

APKUpdater naleznete na této GitHub adrese (stahování započne automaticky)

Sdílení souborů díky Hi Share

Chcete jednoduše sdílet všemožné soubory různých velikostí? Pak je tu jednoduchá odpověď – Hi Share. Bez spotřeby dat, bez omezení, limitů a hlavně bez reklam. Pro sdílení jakéhokoli souboru v přívětivém rozhraní stačí mít nainstalovanou aplikaci Hi Share, stejně jako příjemce obrázku, mp3 souboru, pdf či jiného souboru. Přenosová rychlost je až 200x rychlejší než Bluetooth.

Hi Share: Send & Receive Files
Hi Share: Send & Receive Files

Download Manager Accelerator zrychlí stahování

Nesedí vám zastaralé rozhraní, omezené funkce a nepřehledný design integrovaného download manageru ve vašem Androidu? Pokud vás ještě k tomu zajímá zvýšení rychlosti stahování v rámci vaší možnosti přenosové rychlosti, pak je Download Manager Accelerator tím pravým ořechovým. S přehledem zvládne vše, co nativní aplikace stahování, nabídne však funkce v podobě vestavěného prohlížeče, přerušování a navazování nebo připínání odkazů ke stažení.

Download manager - Cheetah DM
Download manager - Cheetah DM

Anywhere se postará o efektivní zkratky – čekoholi

Aplikace Anywhere je v základu plovoucí tlačítko, které vám umožní jednoduchý přístup k čemukoli ve vašem telefonu. Akce ukryté pod tlačítkem můžete libovolně nastavovat – od spuštění aplikace, přes zahájení hovoru, pořízení fotografie nebo otevřít specifickou webovou stránku. Anywhere je prozatím v režimu beta, už nyní však jeho vývojáři slibují zajímavé rozšíření funkcí v podobě poslání emailu, nastavení časovače nebo rychlé navigace.

Anywhere - Shortcut Manager
Anywhere - Shortcut Manager

Další novinky, které by vám neměly uniknout

Která z aplikací vás dnes zaujala nejvíce?

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)