Nejnovější Android aplikace z Google Play #153: Facebook náhrada a klávesnice

Facebook náhrada

V dnešním dílu nejnovějších Android aplikací pro vaše telefony a tablety se podíváme na Pyrope prohlížeč postaven na browseru Gello od CyanogenModu a Chromium – u prohlížečů se ještě pozdržíme, nová Smart Messenger Facebook náhrada totiž nabídne prohlížení Facebooku i Messengeru pěkně na hromádce. Praktická utilita Color Picker je v Google Play rovněž horkou novinkou, které vám pomůže zjistit číselný název kterékoli barvy, na kterou prostřednictvím kamery ukážete. Výběr dnes zakončí beta klávesnice Kii Keyboard 2, která je dostupná i v češtině.

Prosvištěte internetem s Pyrope prohlížečem

Moderní prohlížeč Pyrope, který si právě našel cestu do Google Play po ověření super uživatelů z fóra XDA Developers, si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Postaven je na základech prohlížeče samotného CyanogenModu a Chromia. Kromě plynulého surfování nebo přívětivého uživatelského prostředí nabídne Pyrope řadu dalších funkcí – například oblíbený tmavý mód, přehrávání hudební stopy z videa v prohlížeči i pokud Pyrope není v popředí. Pokud váš telefon navíc pohání Snapdragon od Qualcommu, rychlost prohlížeče se zvýší o dalších 10-40 %.

Pyrope Browser
Pyrope Browser

Smart Messenger Facebook náhrada – vše v jednom

Hledáte optimální řešení pro používání Facebooku a Messengeru, pro které už musíte mít povinně oficiální oddělené aplikace? Novinka Smart Messenger Facebook je velmi lákavou alternativou. Facebook náhrada v balíčku o velikosti 2,5 MB ukrývá nejen plnohodnotné prohlížení sociální sítě, ale i její komunikační část v podobě Messengeru. Najednou navíc používá pouze 15 MB z vaší RAM paměti. Že to zní až moc dobře? Smart Messenger Facebook náhrada vás i se svým prozatímním hodnocením celých 5 hvězdiček ráda přesvědčí.

e3ac8ea172d02f8048415f4685ddbbdf?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Barvy kolem vás podrobně s Color Picker

Potřebovali jste někdy zjistit odstín barvy předmětu, ale nevěděli jste jak na to? Ať už vaši touhu po kódovém označení barev pohání zvědavost, nápady či povolání, s aplikací Color Picker není zjišťování pravé tváře barev kolem vás jednodušší. Snadno použitelná aplikace vám umožní zjistit informace o daných barvách pomocí fotoaparátu. Stačí namířit snímač na cíl a rázem se dočkáte všech jeho informací – a to buď v HEX, RGD či HSV.

Color Picker
Color Picker

Kii Keyboard 2 je pokračování úspěšného předchůdce

Pokud jste už natrvalo v oblasti klávesnic zakotvili u klasické Google klávesnice či Swiftkey, Kii Keyboard vám pravděpodobně nic neřekne. Avšak uživatelům s nepřílišnou touhou po experimentech, ale s nespokojeností s přednastavenou klávesnicí by beta Kii Keyboard 2 mohla padnout do noty. Vzhled totiž čerpá ze zmiňované Google klávesnice, snaží se však zážitek z každodenního psaní povýšit do dalšího levelu. Kromě extra tlačítek nabízí především chytré predikce, různé možnosti rozložení a typu klávesnice. Změnit si můžete rovněž i pozadí. A co je nejdůležitější – v balíčku jazyků naleznete i Češtinu.

Kii Keyboard 2
Kii Keyboard 2

Další novinky, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek