Nejnovější Android aplikace z Google Play #54 – Miloš Zeman, skvělý AppLock, snadné sdílení a další

google play 54

Dnešni díl seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play jako první nabídne skvělý zamykač aplikací Oops! AppLock. Následovat bude povedený hudební přehrávač s ekvalizérem a několika widgety – P-Media. Třetím tipem na aplikaci budou vulgární výrazy prezidenta Miloše Zemana v humorné aplikaci Nadávky Miloše Zemana. Předposlední aplikace Monzo je novinka společnosti Madfinger Games, ve které můžete skládat nejrůznější modely. Na závěr jsme pro vás vybrali novinku společnosti Lenovo pro snadné sdílení souborů mezi vaším telefonem, tabletem a stolním PC – SHAREit.

Oops! AppLock

Tato aplikace je opravdu skvělá. Jedná se o velmi povedený a sofistikovaný zamykač vašich aplikací. Hned po instalaci se aplikace přejmenuje na K Note a tváří se jako obyčejný poznámkový blok. Když ovšem v tomto poznámkovém bloku, který mimochodem může sloužit i pro vaše poznámky, zadáte vaše předvolené heslo, dostanete se do zcela odlišného rozhraní, kde si můžete pro každou aplikaci telefonu nastavit zámek. Vaše heslo do aplikace představuje stisknutí tlačítka pro zesílení/zeslabení hlasitosti zařízení. Nejprve je zapotřebí nastavit, kolikrát musíte volume up/down stisknout pro otevření. Poté už můžete listovat mezi aplikacemi a přesouvat je do seznamu zamknutých aplikací. Když poté spustíte zamknutou aplikaci, máte pocit, jakoby telefon zamrznul. Stisknutím vašeho předvoleného hesla se vaše zařízení “odblokuje” a vy tak můžete danou aplikaci začít používat.

Oops! AppLock 1 android aplikace

Oops! AppLock
Oops! AppLock

P-Media

Pokud vám nevyhovuje buďto systémový, nebo jakýkoli alternativní hudební přehrávač z Google Play, můžete vyzkoušet právě P-Media. Tento hudební přehrávač si můžete z obchodu Play stáhnout zcela zdarma. Aplikace samotná nabízí vcelku běžné uživatelské rozhraní (pro hudební přehrávače). Tažením prstu do stran můžete přecházet mezi základními položkami Menu. Hudbu si můžete seřadit podle interpreta, alba, žánru apod. Hudební přehrávač P-Media v sobě ukrývá ekvalizér, díky kterému si přizpůsobíte kvalitu výstupu dle svého. Aplikace dále obsahuje několik widgetů pro snadné ovládání z vaší plochy. Jeden z widgetů obsahuje nejen základní tlačítka pro přehrávání, ale také nastavení náhodného přehrávání a opakování skladeb.

P-Media 1

97e091c758179aa0b17ba57133bf791e?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Nadávky Miloše Zemana

Pravděpodobně neexistuje jediná možnost, že jste v posledních dnech nezaznamenali rozhovor českého prezidenta v Hovorech z Lán. Pan prezident Miloš Zeman během tohoto rozhovoru vyřkl několik vulgárních výrazů, čehož se samozřejmě chytili internetoví vtipálci. Jeden takový naprogramoval aplikaci Nadávky Miloše Zemana, která obsahuje nahrávky většiny vulgárních výrazů, jež padly právě v nedávném rozhovoru. Tato aplikace ve vašem telefonu zkrátka nesmí chybět.

Nadávky Miloše Zemana

Czech prezident curses
Czech prezident curses

Monzo

Společnost Madfinger Games, známá díky hrám, jako Shadowgun či Dead Trigger, představila nový projekt zvaný MONZO. Jedná se o aplikaci, ve které se můžete vrátit do svých mladších let a poskládat si různé modely. V aplikaci můžete skládat modely aut, motorek, tanků, lodí, zbraní, ale i mnoho dalšího. Ke každému modelu dostanete manuál pro snadnější skládání. Veškeré modely resp. jejich části nemají vůbec daleko k realitě. Proto si nejen užijete spoustu zábavy při samotném skládání, ale také si uděláte představu o tom, z kolika (a jakých) částí se daný model vlastně skládá. Po složení můžete na svůj model umístit různé nálepky, změnit barvu jednotlivých částí a váš výtvor pak vyfotit a sdílet s přáteli. Aplikace je to parádní, ovšem ceny modelů zase tak skvělé nejsou.

Monzo 1

MONZO - Digital Model Builder
MONZO - Digital Model Builder

SHAREit

SHAREit je nová aplikace od Lenova, díky které můžete sdílet vaše soubory na ostatní zařízení. Při sdílení souborů se vytvoří krátkodobý hotspot pro rychlý přenos souborů. V základním rozhraní aplikace máte možnost buďto přijmout, nebo odeslat soubory. Po stisknutí tlačítka Odeslat stačí vybrat požadované soubory a následně vybrat příjemce. Tím může být například váš tablet, telefon nebo stolní počítač. Na zařízeních, kde poté chcete soubory přijmout, stačí stisknout příslušné tlačítko (Přijmout). Tento přenos je velmi rychlý a hlavně jednoduchý. Proto pokud v oblasti sdílení souborů v domácnosti nemáte jasného favorita, určitě aplikaci SHAREit dejte šanci.

SHAREit 1

SHAREit: Transfer, Share Files
SHAREit: Transfer, Share Files

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)