Menu

Aplikace GetTube: Stahujte YouTube videa v moderním kabátku

YouTube se stal nejsledovanější platformou internetových videí. Jeho působení je především v online sféře, ale často bychom si chtěli videa užít i bez internetu. Jak na to? Ukážeme si aplikaci GetTube, která umožní stahovat videa z YouTube snadno a rychle.

GetTube: Stahujte YouTube videa snadno a rychle

Začněme asi největší zvláštností této aplikace – v Google Play ji nenajdeme. Sídlí totiž prozatím pouze ve známém fóru XDA Developers, kde je dána na pospas uživatelům pro testování. Je k dispozici zdarma a přístupná všem. Stahovat ji můžete přímo z oficiálního vlákna.

Přehrávání i stahování v jednom

Po spuštění aplikace nás vítají dvě hlavní záložky – Downloads a YouTube. Ta první nás informuje o stažených videích či probíhajícím stahování. V té druhé je skryt YouTube prohlížeč videí. GetTube dokonce používá skutečně YouTube prohlížeč, takže je prostředí všem velmi dobře známo. A to je vlastně výhodou – uživatel může pro prohlížení YouTube videí používat jen jednu aplikaci a nemusí se učit nic nového.

Stahování je extrémně jednoduché. Stačí spustit video, které chcete do paměti telefonu stáhnout, a vybrat červenou ikonu pro stažení v pravém spodním rohu. Aplikace nám nabídne spoustu formátů a rozlišení, ve kterém můžeme video stáhnout. Nejvíce bude u uživatelů nejspíše rozhodovat rozlišení a celková velikost staženého videa. GetTube umožní stáhnout rovněž samostatné audio stopy. Po výběru formátu se spustí stahování, které se přesune na pozadí do notifikační lišty. Kontrolovat jej ale můžeme i ze zmiňované záložky Downloads.

Nastavení aplikace jen pro zvědavce

GetTube sází hlavně na svou jednoduchost. Funguje tedy ihned po spuštění bez jakéhokoliv nastavování. Přesto část s nastavením má – uživatelé zde mohou volit například složku, do které se budou videa stahovat, počet souběžných stahování či výběr dalších formátů. Zkrátka nic, bez čeho by se běžný uživatel neobešel.

Aplikace používáte na vlastní zodpovědnost

Aplikace GetTube porušuje licenční podmínky služby YouTube, a proto ji používáte na vlastní uvážení a zodpovědnost.

Zaujala vás jednoduchá aplikace GetTube? Nebo používáte jiné osvědčené aplikace pro stahování videí?

 

Komentáře

abbadc

21.5.2016 11:23

Velice rad bych vyzkousel, ale ouha. Vase skvela aplikace mi otevre odkaz ve vlastnim integrovanem prohlizeci, aniz by mi nabidla jinou moznost, a ten nepodporuje stahovani. Takze zase jako debil musim do mesta do knihovny na PC.
PS: je mi jasne, ze mi opet redakce neodpovi, pravdepodobne i komentar smaze, jako uz mnohokrate, nicmene, jestlize si nechcete vytvaret web jenom pro sebe (coz delate stale vice) tak se nad sebou trochu zamyslete. Aplikaci mazu a svet androida odebiram ze zalozek….

Orbit09

21.5.2016 12:12

Používám OGYouTube. Kromě stahování videí umí i přehrávat na pozadí.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 27

21.5.2016 13:17

Orbit09: Díky za tip.
abbadc: Možná bude problém někde jinde než v aplikaci. Nám i stovkám lidi na XDA vše funguje bez problému.

LufyCZ

z aplikace
21.5.2016 17:28

abbadc: mám A6 a otevírá se mi to normálně v prohlížeči..

Spawnie82

Spawnie82 0

z aplikace
21.5.2016 20:24

TubeMate. UI nic moc, ale funguje.

maxfli

22.5.2016 6:13

Videoder
Bezkonkurenční !

doubt2doubt

z aplikace
22.5.2016 12:23

maxdli dík za tip

Gotik

z aplikace
22.5.2016 12:32

Zajímavý, ale OGYoutube my přijde lepší

Jiří Pleskot

z aplikace
22.5.2016 20:33

Na stahování hudby a videí z YůTůb používám Peggo.

RSS (komentáře k článku)