Aplikace fotoaparátu z přístrojů “Google Edition” ke stažení

htc-one-camera

Společnosti Samsung a HTC se letos odhodlaly k velmi zajímavému kroku – svým zákazníkům připravily speciální edice vlajkových lodí s čistou verzí systému Android. HTC One a Samsung Galaxy S4 tak existují také ve verzi “Google Edition”. Tyto přístroje jsou již nyní v prodeji na Google Play, o čemž jsme vás již informovali. Jednou z novinek, které tyto přístroje dostaly, je inovovaná aplikace fotoaparátu. Ta měla být původně k dispozici v Androidu 4.3, ale Google nakonec uvolnil tuto aplikaci pro starší Android 4.2.2. Dobrou zprávou je, že se instalační soubor podíval také na internet, díky čemuž má nyní každý možnost si aplikaci fotoaparátu vyzkoušet. A co víc – k instalaci není potřeba ROOT práv.

fotoaparat a

Drobných změn se dočkala podoba aplikace a zejména pak nabídka po delším držení prstu na displeji. Velmi vítanou novinkou je ovšem možnost pořízení snímku za použití klávesy pro zeslabení zvuku. Věc, kterou umí aplikace třetích stran či některé nadstavby výrobců již roky, se společnosti Google konečně podařilo vměstnat také do systémové aplikace. Součástí je také PhotoSphere. Novou aplikaci pro focení vám již představil kolega Karel Kilián.

Pokud vlastníte zařízení Nexus, tato aplikace vám stávající aplikaci Fotoaparátu nahradí. Pokud nemáte zařízení od Googlu, nainstaluje se jako další aplikace a vaši stávající nenahradí. V telefonu tak jednoduše uvidíte dvě aplikace, přes které můžete pořizovat fotografie.

APK instalační soubor ke stažení zde.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (47)