TOPlist

Jak generovat obrázky pomocí telefonu? Aplikace DaVinci vylepší vaši profilovou fotku

DaVinci.AI
  • DaVinci je bezplatná aplikace dostupná pro Android i iOS
  • Zvládne generovat umělecká díla, fotografie na základě textové výzvy
  • Aplikace nabízí 3 dny zdarma, poté 149 Kč/týdně

Vývojářské studio HubX představilo nový AI generátor DaVinci. Umožní transformovat slova do novodobého umění pomocí umělé inteligence. Nabízí dokonce 5 kreditů na 24 hodin s podmínkou shlédnutí pěti reklamních spotů. Kromě toho nabízí různé styly, jako například ve stylu Pixar, strašidelné umění, návrh na tetování nebo také fotorealistické obrázky. Uživatelé jednoduše zadají popis na základě jejich fantazie a vytvoří umělecké dílo.

Aplikace přišla na trh mobilních aplikací teprve nedávno a za krátkou dobu už čítá na Google Play více než 1 milion stažení. Aplikace je ke stažení bezplatně, avšak hned po prvním zapnutí máte možnost vybrat placené předplatné za 149 Kč/týdně. A pokud raději platíte celou částku, vývojáři nabízí ještě jednorázový poplatek 799 Kč.

Předplatné DaVinci.AI

Negativní recenze i přes převahu pozitivních hodnocení

Pokud se zaměříte na recenze u dané aplikace, všimnete si spíše smíšených názorů. Někteří uživatelé chválí aplikaci za její schopnost generovat zajímavá díla z jednoduchých popisů, zatímco jiní kritizují kvalitu výsledků, problémy s podporou a také, že často vygeneruje úplně něco jiného. Problém mají také reklamou, přičemž v bezplatné verzi je potřeba shlédnout jedno video za jeden vygenerovaný obrázek.

Hodnocení na Google Play: 4,3 hvězdiček

Hodnocení na Apple Store: 4,6 hvězdiček

DaVinci - AI Image Generator
DaVinci - AI Image Generator

Různé styly i inspirace správné na zadání

Mimo jiné aplikace nabízí i tvorbu avatarů, můžete si vytvořit svoji postavu v Disney stylu a mnoho dalšího. Najde se i něco pro fanoušky Anime, GTA nebo také Lego postaviček.

Různé styly

Vyzkoušeli jste DaVinci.AI?

Zdroj: davinci, vlastní

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)