Stále populárnější BeReal bude mít brzy vlastní RealChat

BeReal RealChat

I když vznikla již v roce 2020 jako autentičtější protiklad klasických sociálních sítí, až v posledních měsících se těší platforma BeReal opravdu masivní pozornosti a nárůstu počtu uživatelů. Síť, na které je úkolem uživatelů v předem neznámý čas zachytit reálné dění před zadním i předním fotoaparátem telefonu skrze, tak v poslední době hledá další způsoby, jak své uživatele lépe udržet a zabavit. Pomoci by tomu dost mohl připravovaný RealChat.

BeReal. Your friends for real.
BeReal. Your friends for real.

Mít sociální síť bez vlastního prostředí pro posílání přímých zpráv samozřejmě není ideální a posílá to uživatele na konkurenční platformy. Lidé používající BeReal dokonce uvádějí chat jako nejžádanější novou funkci. Není tedy divu, že si vývojáři aplikace BeReal stanovili spuštění chatu jako jeden z nejbližších cílů. O jeho konkrétní podobě se autoři rozpovídali pro redakci TechCrunch.

aplikace sociální síť BeReal RealChat ukázka

Dopisování skrze BeReal nebude po technické stránce nikterak výjimečné. Psát si budou moci dva spřátelení uživatelé a chatování mají zpestřit mimo jiné i unikátní RealMoji. Bude zde možnost zprávy nahlašovat či blokovat, stejně tak je i odstraňovat na své straně. Když zprávu odstraní oba, zmizí do 30 dní i ze serverů provozovatele. Šifrovaná komunikace zatím v plánu není. RealChat by měl být globálně spuštěn do několika týdnů.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik znáte uživatelů BeReal?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)