Peklo zamrzlo: aplikace Apple TV je dostupná na všech Android TV

Aplikace Apple TV je dostupná na všech Android TV

Apple v posledních měsících rozšiřuje svou aplikaci Apple TV i na konkurenční zařízení Android TV či Google TV (na začátku roku). Dokonce jsme se dočkali také oficiální aplikace pro Playstation 4 a 5. Je tedy vidět, že chce jablečná firma rozšířit své portfolio zákazníků, přičemž potenciál je obrovský. Mnozí by totiž jistě službu používali kdyby k ní měli přístup a nemuseli by si kupovat další krabičku v podobě Apple TV, či jiné zařízení od této společnosti.

Aplikace Apple TV je dostupná na všech Android TV

Dnešním dnem je Apple TV dostupná oficiálně pro zařízení Nvidia Shield TV, ovšem dle zahraničních webů je k dispozici i na jiných Android TV zařízeních. Pouze na Shield TV ale funguje technologie Dolby Vision a přehrávání videí ve 4K rozlišení s podporou HDR.

Ted Lasso — Season 2 Teaser | Apple TV+

Ted Lasso — Season 2 Teaser | Apple TV+

Modernější verze z roku 2019 mají zvládat i 4K AI upscaling, což bohužel nemůžeme potvrdit. Máme totiž starší 2017 verzi. Apple má vydání aplikace skvěle naplánované, jelikož chystá vydat v létě hned několik hitů jako třeba druhou sérii skvělého seriálu Ted Lasso.

Apple TV
Apple TV

Dáte šanci nabídce Apple TV?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)