Jste připraveni? Do Apex Legends Mobile míří kyberpunkové město i s novou legendou

apex legends mobile desolate

Od vydání hry Apex Legends Mobile od studia Respawn uběhlo už několik týdnů a z hlediska finančních výsledků může být EA spokojeno. Za první týden totiž utržila hned 4,8 milionů dolarů, což je asi 116 milionů korun. Nyní se do hry dostává velká aktualizace, která přináší mapu a rovněž novou legendu, která bude exkluzivní právě pro mobilní verzi úspěšné battle-royale hry.

Nový trailer ukazuje nadcházející sezónu s názvem Desolate, přičemž hlavní slovo v něm dostala nová legenda Rhapsody. Pokud by vás zajímal lore, povoláním byla DJ a pochází z kyberpunkového města. Pomáhat ji bude robot Rowdy, který bude schopen udělat jakousi zeď skrz kterou neuvidí ostatní protihráči, ale samotná Rhapsody ano. Díky tomu získáte v akci nespornou výhodu a už podle traileru půjde o silnou postavu.

Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile: Distortion Launch Trailer

Apex Legends Mobile: Distortion Launch Trailer

Nová mapa Pythas Block bude mít kyberpunkový nádech, ovšem ukázka byla poměrně krátká. Každopádně na ni budeme moci vstoupit již 15. července a kromě toho můžeme počítat také s novými skiny, samolepkami či oblečením.

Zkoušeli jste někdy Apex Legends?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)