Očekávaná hra Apex Legends Mobile se brzy dostane mezi hráče

apex legends mobile

Fakt, že se skvělá battle-royale hra Apex Legends chystá na mobilní zařízení iOS a Android je už známý nějakou dobu. Poprvé jsme vás o této skutečnosti informovali v červnu roku 2020 a nyní to vypadá, že by se konečně mohla dostat mezi hráče.

Apex Legends Mobile zamíří brzy na Android

Uzavřená beta je totiž spuštěna už téměř rok a společnost Electronics Arts (studio Respawn) oznámila, že bude možné se do hry předběžně zaregistrovat přes Obchod Play. Bohužel se na seznamu zemí nenachází Česká republika. Jako první si Apex Legends Mobile užijí hráči z Argentiny, Peru, Mexika, Malajsie, Filipín, Indonésie, Singapuru, Nového Zélandu a Austrálie. Přednost dostane systém Android a ačkoliv studio nezveřejnilo žádné konkrétní datum, dá se odhadnout že na spuštění dojde brzy.

Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile

Flatline go brrrr… Apex Legends Mobile Gameplay 60 FPS

Flatline go brrrr... Apex Legends Mobile Gameplay 60 FPS

Stejně tak jsme se nedočkali žádných bližších informací ohledně možného globálního spuštění. Odhadujeme, že se bude hra ve vybraných zemích pár měsíců testovat a pokud vše půjde dobře, mohli bychom se jí ještě letos dočkat i u nás.

Zkoušeli jste hrát Apex Legends?

Zdroj: androidheadlines.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)