TOPlist

Ředitel EA prozradil, kdy vyjde Apex Legends na Android

apex legends pro android telefon

Společnost Electronic Arts již v květnu oznámila, že se jedna z aktuálně nejúspěšnějších her – Apex Legends podívá také na obrazovky telefonů. Vydavatel však nesdělil žádné podrobnosti o tom, jak dlouho musí fanoušci a mobilní hráči na tento počin čekat. Nyní se zdá, že máme odpověď. Kdy si tedy užijeme Apex Legends na našich Android zařízeních?

Apex Legends Season 3 – Meltdown Launch Trailer

Apex Legends Season 3 – Meltdown Launch Trailer

Již ze začátku musíme říct, že nemáme úplně dobré zprávy. Výkonný ředitel EA, Andrew Wilson včera potvrdil, že hra vyjde na telefony až ve fiskálním roce 2021. To je poměrně dlouho. Fiskální rok začíná 1. října 2020, takže Apex Legends pro Android neočekávejme dříve, než na konci roku 2020. Samozřejmě říci, že hra vyjde na konci roku 2020 by mohlo být ještě fajn, jenže tento fiskální rok končí až 30. září 2021 a tak se klidně může stát, že si populární Battle-Royale hru na mobilech zahrajeme až téměř za dva roky.

Hra Apex Legends vyšla teprve 4. února 2019 nyní ji hraje přes 70 milionů hráčů na celém světě, což je obrovské číslo. Aktuálně si hru můžeme stáhnout na PC, Xbox One a Playstation 4 zdarma.

Těšíte se na Apex Legends pro Android?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)