Nejsilnější mobily v AnTuTu (globálně): V říjnu se vyšvihlo nové Xiaomi

AnTuTu žebříček říjen 2022 globální

Provozovatelé benchmarkového nástroje AnTuTu zveřejnili aktualizovaný žebříček nejvýkonnějších Android telefonů z globálního trhu za říjen 2022. První desítku dle očekávání nadále okupují mobily s procesory série Snapdragon 8, jen v jediném pak tiká MediaTek Dimensity 9000. Je jím Vivo, které zůstalo od září (v čínské verzi žebříčku) na šesté příčce. První dvě místa si dál uzurpují různé varianty herního děla ASUS ROG Phone 6, nicméně na místě třetím se objevil nováček.

AnTuTu žebříček říjen 2022 top

Pomyslnou bronzovou medaili má v AnTuTu žebříčku za říjen 2022 nové Xiaomi 12T Pro, které se svým Snapdragon 8+ Gen 1 a paměťmi 12/256 GB nastřádalo za uplynulý měsíc v průměru 1 061 590 bodů. Jako tradičně jde o hodnotu vypočítanou ze všech měření v daném měsíci, takže není řeč o absolutně maximálním bodovém zisku. V žebříčku je znovu celkem šest telefonů, které dokázaly v průměru získat přes milion bodů.

AnTuTu žebříček říjen 2022 střední třída

V kategorii střední třídy si v říjnu nejlépe vedly telefony Realme GT Neo 3, POCO X4 GT, standardní verze Xiaomi 12T a Redmi K50i. Celá čtveřice využívá procesory MediaTek, zatímco zbylých šest smartphonů z první desítky má Snapdragony. Tady je tedy trend znovu jiný než u vlajkových mobilů.

Jak moc sledujete žebříček v AnTuTu?

Zdroj: AnTuTu

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)