TOPlist

TOP 10 nejvýkonnějších Androidů dle AnTuTu: Máme nového krále!

antutu žebříček prosinec nubia
  • AnTuTu aktualizovalo svůj žebříček TOP 10 nejvýkonnějších Android telefonů
  • Na začátku listopadu ještě vládlo Xiaomi, nyní jej vystřídala nubia
  • Ta by ale nemusela na trůnu vydržet dlouho

Na začátku listopadu jsme vám přinesli žebříček nejvýkonnějších telefonů v benchmarku AnTuTu, nepřekvapivě vládlo Xiaomi 14, vůbec první řada telefonů s čipsetem Snapdragon 8 Gen3. Nyní se ale telefony propadly až na šesté, respektive sedmé místo. Vládne nubia, hned v závěsu jsou novinky od vivo a iQOO.

Vůbec nejvýkonnějším Androidem současnosti je Red Magic 9 Pro+ od společnosti nubia. Vysloužilo si skóre neskutečných 2 188 631 bodů, na čemž má obří podíl také šíleně výkonné chlazení, takže se čip nemusí držet příliš zkrátka. Druhá příčka patří vivu X100 s čipem Dimensity 9300 a skóre 2 184 153 bodů, což je zanedbatelný rozdíl. Třetici uzavírá iQOO 12 s Qualcommem.

antutu top 10 prosinec

Králem by ale Red Magic 9 Pro+ nemusel zůstat zas tak dlouho. Už 5. prosince se totiž ukáže OnePlus 12, které v jednom z testů dosáhlo na skóre 2 333 033 bodů, tedy o více než 140 000 bodů lepší výsledek. Aby se však toto číslo zapsalo do oficiálního AnTuTu žebříčku, bude muset být OnePlus 12 otestováno celkem tisíckrát. Takové jsou podmínky.

Na jaká čísla dosahuje v AnTuTu váš telefon?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)