TOPlist

Šílené skóre v AnTuTu! Bude tohle nový král Android scény?

antutu oneplus 12
  • OnePlus už za pár dní ukáže svou největší chloubu – OnePlus 12
  • Bude mít naprosto šílený výkon, ale i extra svítivý displej a kvalitní foťáky
  • Nyní unikl test v benchmarku AnTuTu, vyšší číslo jsme u Androidu zatím neviděli

OnePlus 12 bude oficiálně představeno už 5. prosince (globálně pak 24. ledna 2024) a společnost nás před pár dny nalákala na design. Půjde o nekompromisní bestii, což dokazuje i nově uniklý výsledek benchmarku AnTuTu, s nímž se podělil leaker Digital Chat Station.

Na fotografii můžeme vidět přední stranu telefonu se spuštěným AnTuTu, ve kterém svítí skóre 2 333 033 bodů, což je dosud nejvyšší skóre, jakého byl kdy telefon schopen dosáhnout. Hned 533 566 bodů patří CPU, 904 961 GPU, 538 511 pro MEM (paměť) a 355 995 pro UX, tedy uživatelský zážitek. To jsou obří hodnoty, za nimiž stojí čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen3.

OnePlus-12-AnTuTu-v10-Benchmark

Leaker zmiňuje, že svůj podíl na tom má také chlazení Vapor Cooling, snad se o něm na oficiální konferenci dovíme více informací. Společnost měla navíc spolupracovat s Qualcommem a herními vývojáři na optimalizaci výkonu, takže lze očekávat působivé výsledky i v náročných titulech, obzvlášť zvědavý jsem na test Genshinu Impact.

Naprosto šílený bude také jas, konkrétně až 4500 nitů, což je ještě vyšší hodnota, než u nedávno představeného Redmi K70, ten má „pouze“ 4000 nitů. Ten, ale i další aspekty panelu bude korigovat čip P1 Display. OnePlus 12 bude dále vybaveno 50MP hlavním snímačem Sony LYT-808, 64MP teleobjektivem Omnivision O64B a  48MP ultraširokým senzorem Sony IMX581.

Jak se těšíte na vlajkovou loď OnePlus?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)