TOP 10 nejvýkonnějších mobilů za leden 2022 dle AnTuTu. Je tam i ten váš?

AnTuTu top 10 nejvýkonnějších mobilů leden 2022

Benchmark AnTuTu nám každý měsíc představuje žebříček pro nejvýkonnější telefony. Výjimkou není ani první měsíc v novém roce, takže se společně mrkneme na nejvýkonnější mobily za leden 2022. Je potřeba dodat, že aby se telefon do žebříčku, musí projít benchmarkem alespoň tisíckrát. Globální seznam ukazuje spoustu populárních telefonů, přičemž spousta z nich se prodává i u nás v Česku.

TOP 10 nejvýkonnějších mobilů za leden dle AnTuTu

Zatímco v žebříčku pro Čínu se nachází spousta mobilů s čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen1, v tom globálním je pouze jeden. Jedná se o model Xiaomi 12 Pro, který vévodí všem ostatním mobilům s celkovým skóre 979 499 bodů. Na druhé místo se dostal herní kousek Nubia Red Magic 6, následuje pak Asus ROG Phone 5s Pro a Nubia Red Magic 6R. Na páté pozici pak nalezneme realme GT, což je pro takový telefon obrovský úspěch. Vždyť se dá aktuálně sehnat pod 7 500 Kč a to v něm tiká stále velmi výkonný Snapdragon 888.

Do žebříčku se dostaly také telefony Asus ROG Phone 5, iQOO 7, OnePlus 9 Pro, Samsung Galaxy S21 Ultra a první desítku zakončuje OnePlus 9. AnTuTu kromě vlajek zveřejňuje také seznam nejvýkonnějších telefonů ve střední třídě. Zde první místo získal model iQOO Z5 se skóre 556 715 bodů, následují mobily realme GT Master a Xiaomi Mi 11 Lite.

Dostal se do žebříčku váš mobil?

Zdroj: AnTuTu

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)