AnTuTu seřadilo nejvýkonnější mobily za srpen 2021

AnTuTu nejvýkonnější mobily srpen 2021

Benchmarkový server AnTuTu zveřejnil globální TOP 10 žebříček s výkonnostně nejsilnějšími telefony za srpen 2021. Tradičně se v něm objevují přístroje, které v daném měsíci dosáhly nejlepších průměrných výsledků po minimálně tisíci měřeních. Už poněkolikáté se potvrdila absolutní dominance čipsetu Qualcomm Snapdragon 888, který prý nadále nejlépe využívá Nubia Red Magic 6 Pro s průměrným ziskem 837 506 bodů. Další nejvýkonnější mobily jsou prý ASUS ROG Phone 5 a Realme GT.

AnTuTu nejvýkonnější mobily srpen 2021 žebříček

Předpokládá se, že nadvláda zmíněného Snapdragonu bude příští měsíc postupně opadat, nicméně nikoli zásluhou cizí konkurence. Autoři AnTuTu odhadují, že na vrchol se postupně dostanou nové telefony s čipsetem Qualcomm Snapdragon 888 Plus. Patří mezi ně třeba ASUS ROG Phone 5S a 5S Pro, Xiaomi MIX 4, Realme GT Flash nebo Nubia Red Magic 6S Pro, silnější varianta současného lídra.

AnTuTu nejvýkonnější mobily srpen 2021 žebříček střední třída Čína

Zveřejněn byl opět také žebříček ze segmentu střední třídy, v tomto případě ale jen s čínskými mobily. Zde za srpen 2021 získal nejvíce bodů Realme GT Master, následovaný Xiaomi Mi 11 Lite a HONOR 30. V této kategorii už mají na špici místo i čipsety Kirin a MediaTek Dimensity. Opakujeme, že hodnoty představují průměrné naměřené výsledky.

Máte některý z uvedených mobilů?

Zdroj: AnTuTu

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)