Čínský AnTuTu žebříček ukazuje nejsilnější mobily za duben 2021

AnTutu duben 2021

Které mobily jsou aktuálně nejvýkonnější? Odpověď na tuto otázku opět po měsíci dostáváme díky průběžným výsledkům testování na jedné z nejpopulárnějších benchmarkingových platforem. Provozovatelé nástroje AnTuTu zveřejnili žebříček výkonnostně nejlepších smartphonů za duben 2021. Abychom byli přesní, jde o čínskou část, ve které tradičně vévodí tamní telefony. Ty se pak postupně dostávají i do globálních tabulek.

Výsledky za poslední měsíc opět představují průměr z minimálně tisícovky měření u každého konkrétního modelu. První místo dál drží herní silák Xiaomi Black Shark 4 Pro. Data za duben 2021 přitom vycházejí z měření přes novou verzi AnTuTu V9. Jak je patrné, deset nejvyšších příček dál zabírají telefony s procesorem Snapdragon 888 od Qualcommu. Pořadí na prvních třech pozicích je od března dokonce úplně stejné, díky nové verzi testovacího nástroje, který díky pozměněným procesům a metrikám pracuje se širší bodovou škálou, jen citelně poskočily celkové hodnoty. Mezi mobily střední třídy (druhý obrázek v galerii) dál vede Redmi 10X 5G. Ten je naopak poháněný čipsetem MediaTek Dimensity 820.

Měli jste některý z uvedených mobilů v ruce?

Zdroj: IGP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)