Anker Soundcore Select Pro: Nový výkonný reproduktor na cesty

Anker Soundcore Select Pro bezdrátový reproduktor

Společnost Anker, proslulá hlavně výrobou elektronických doplňků pro nabíjení a ozvučení, poslala nedávno na Indický trh nový reproduktor pod svou značkou Soundcore. Novinka s kompletním názvem Anker Soundcore Select Pro zaujme hlavně svou robustností, výkonem a také odolností. Stereo reproduktor s rozměry 35 x 20 x 15 centimetrů se chlubí 30W (RMS) výkonem a ochranou IPX7, která zajišťuje vysokou odolnost proti vodě. Zařízení s ní dokonce přežije třeba pád do bazénu.

Silné basy má za úkol podporovat funkce BASS UP, o vizuální doprovod se zase starají přepínatelné LED efekty kolem měničů. Systém Anker PowerIQ umožňuje z reproduktoru nabíjet další zařízení, zatímco hraje hudba. Baterie s kapacitou 6 700 mAh je schopná zajistit až šestnáctihodinovou výdrž. V tomto ho nicméně překonává starší Soundcore Motion Boom Outdoor Speaker.

Indický Flipkart prodává Anker Soundcore Select Pro za 5 999 rupií, což je v přepočtu asi 1 800 korun. Rozhodně se těšíme, až tento reproduktor zamíří i na další trhy, nebo minimálně na globální čínské e-shopy.

Jaké jste už vyzkoušeli bezdrátové reproduktory?

Zdroj: Flipkart

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)