Angry Birds Dream Blast je nová návyková hra od Rovia. K dispozici je zdarma

angry birds dream blast android hra

První díly hry Angry Birds byly opravdovým hitem. A to až takovým, že herní studio Rovio se proměnilo v obrovský vývojářský tým. Úspěch to byl takový, že existuje i hollywoodský film s tematikou Angry Birds. Poslední roky už jsou ale pro vývojáře z Rovio poměrně hubené, a to i kvůli tomu, že původní koncept ničení pomocí katapultu hráče již moc nezajímá. Zkouší tak úspěch v jiných herních žánrech. Novinka Angry Birds Dream Blast je skvělým příkladem. Využívá známou značkou pro návykovou “spoj tři” hru.

Angry Birds Dream Blast má jednoduchou ale návykovou hratelnost

Na první pohled je hra hodně jednoduchá, cílem je spojit stejně barevné koule. Postupem času budete otevírat postavy ze světa Angry Birds, které pomáhají s čištěním herní plochy. Jakmile na herní obrazovce nezůstane ani jedna koule, vyhráli jste úroveň a můžete jít dále. Je to něco podobného jako třeba hra Bejeweld. Ostatně Rovio není zrovna známé originálními hrami.

angry birds dream blast

Vidět jsme mohli mnoho podobných spoj tři her. Nicméně téměř ve všech případech se jedná o návykové hry, roli v tom hraje jednoduchost i vysoká znovuhratelnost. U Angry Birds Dream Blast může někoho potěšit, že je zdarma ke stažení. Obsahuje nicméně dodatečné nákupy za reálné peníze, které se můžou vyšplhat až na 2 700 Kč za položku. Prozatím má hra více než 500 tisíc stažení. Průměrné hodnocení je 4,5.

Angry Birds Dream Blast – Blast bubbles

Angry Birds Dream Blast - Blast bubbles

Angry Birds Dream Blast
Angry Birds Dream Blast

Vyzkoušíte si Angry Birds Dream Blast?

Zdroj: androipolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)