Nová Angry Birds hra s rozšířenou realitou vypadá perfektně aneb Střílení z katapultu v reálném světě

angry birds ar hra

Angry Birds je herní série, která dobu své největší slávy již zažila před několika lety. Je ale možné, že se brzy dočkáme návratu na trůn. A to díky nové hře Angry Birds AR: Isle of Pigs. Ta je speciální v tom, že využívá rozšířenou realitu. Můžete tak hrát například přímo ve vašem pokoji.

Angry Birds AR: Isle of Pigs se přesouvá do reálného světa

Isle of Pigs byl dříve projekt pro virtuální realitu na PC. To mimo jiné znamenalo, že si ji mohlo vyzkoušet poměrně malé množství lidí, protože rozšíření VR headsetů není moc velké. Brzy se ale Isle of Pigs rozšíří k mnohem většímu počtu hráčů. A to díky podpoře telefonů a rozšířené reality.

Angry Birds AR: Isle of Pigs Trailer

Angry Birds AR: Isle of Pigs Trailer

Hra nejprve vychází na iOS, Android verze prozatím nebyla potvrzena, nicméně velice pravděpodobně se později hra objeví i na druhém systému. Technologie k tomu existuje, Google nabízí vývojářům ARCore. Z dostupných záběrů ze hry můžeme vidět, že Angry Birds jsou pro rozšířenou realitou skvělým typem hry a opravdu by se mohlo stát, že by se dostala opět na výslunní.

Hra bude zdarma ke stažení, ale pravděpodobně bude obsahovat dodatečné nákupy za reálné peníze. Vydání hry pro iOS je plánováno během jara 2019.

Co říkáte na AR verzi Angry Birds?

Zdroj: toucharcade.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)