Do Android TV míří další skvělý prohlížeč fotografií

Android TV Synology Photos prohlížeč fotografií

Když dojde na ukládání digitálních fotografií, majitelům Android telefonů se nejspíš v prvé řadě vybaví aplikace Fotky Google. Někteří zkušenější a trochu náročnější uživatelé, kteří volí sofistikovanější řešení bez nutnosti řešit nějaké pravidelné poplatky, pak mají doma například vlastní NAS server od Synology. V softwarové výbavě těchto zařízení je totiž rovněž velmi šikovný prohlížeč zálohovaných fotografií, který tomu od Googlu v mnohém zdatně konkuruje. A právě aplikace Synology Photos nyní oficiálně zamířila do televizního sytému Android TV.

Synology Photos
Synology Photos

Majitelé serverů od Synology si tak nově mohou fotky bez dalších komplikací či prostředníků promítat fotografie a pouštět videa skrze nativní aplikaci, která byla vyvinuta přímo pro televizory. Jde o náhradu staršího nástroje DS Photo, který oproti následovníkovi postrádá řadu pokročilých funkcí.

Aplikace Synology Photos je již volně k zobrazení i stažení v Google Play. Měli byste ji vidět jak ve vašem televizoru s Android TV, tak případně v mobilu, odkud se dá instalace vzdáleně rovněž provést.

Jak často si promítáte fotografie v TV?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)