TOPlist

Android RoadShow 2013: V Ostravě bude k vidění i trocha exotiky

china-android

Ostravská RoadShow se nezadržitelně blíží – již zítra se se spoustou z vás osobně setkáme v prostorách hotelu Clarion, který bude hostit naši akci. Kromě zaběhlých a známých značek přístrojů si pro vás chystáme také zařízení, která na našem trhu běžně nenaleznete. Jedná se o čínské telefony, které jsou očím českých zákazníků povětšinou skryty, ale my dobře víme, že si pozornost zaslouží.

registraceHome

A které kousky s sebou do Ostravy přivezeme?

Xiaomi Mi2S

Přístroj, který ještě nedávno figuroval na prvním místě všech výkonnostních žebříčků a právem si držel titul nejlepšího přístroje planety. Model Mi2s je určen pro ty, kteří chtějí výkon bez kompromisů, ale nesmíří se s obrovským displejem a velkými rozměry samotného přístroje. Tento Číňan disponuje 4,3″ displejem, což je skvělý kompromis mezi dostatečnou pracovní plochou a kompaktními rozměry. Skvělý je také hardware v čele s čtyřjádrovým Snapdragonem 600 a 2GB RAM pamětí. A systém? Kdo již zkusil Android MIUI, dá nám za pravdu, že je skutečně výborný.

xiaomi

ZOPO Captain S (ZP990 C7) 2GB/32GB

Na značku Zopo český uživatel narazí opravdu výjimečně, ale jak jste si mohli přečíst v naší recenzi modelu C2 Platinum, je to obrovská škoda. Tyto přístroje totiž nabízí opravdu skvělý poměr cena/výkon, navíc se pyšní i velmi dobrým zpracováním, které by mohla závidět většina telefonů na evropském trhu.

Dalším skvělým příkladem je Zopo ZP990 C7, které si můžete osahat přímo v Ostravě.  Tento smartphone nabídne obrovský 6″ Full HD displej, výkonný čtyřjádrový procesor, který navíc doplňuje 2GB RAM paměť. A cenovka? 8 500 Kč. Není to skvělé?

zopo-zp990-captain-s-32gb-6-inch-fhd-13-mp-camera-gorilla-glass-android-phablet-black

ThL W8s

Tento model vám dokáže, že i velmi výkonné zařízení se dá sehnat za přijatelnou cenu. 5″ Full HD displej, čtyřjádrový procesor od MediaTeku, 2GB RAM paměť či třeba 13MPx fotoaparát. To  vše jsou parametry TOP přístroje, ale cena zůstává nasazena velmi příjemně – 6 999 Kč.

sku41661

Lenovo P780

Trápí vás výdrž dnešních smartphonů? Tak to byste si měli tento název přístroje zapamatovat. Lenovo P780 se totiž pyšní nadstandardní 4000mAh baterií! Ano, tak obrovskou baterii se povedlo výrobci vměstnat do těla přístroje, které je přitom jen 9,9 mm tenké. Nechybí ani výborný hardware v podobě čtyřjádrového procesoru či 5″ HD displeji. Cena činí stále skvělých 6999 Kč.

lenovo-p780-2

Lenovo S750

Telefon pro aktivní sportovce a pro uživatele, kteří svůj přístroj nešetří. Tento kousek se totiž pyšní odolností proti prachu i vodě. Můžete tak hravě natáčet například video pod vodou, ale také přístroj používat v prašném prostředí. Nechybí ani výkonný hardware uvnitř – 4,5″ qHD displej, čtyřjádrový procesor, 1GB RAM paměť či například 8MPx fotoaparát. Jedná se o nástupce legendárního modelu Lenovo A660 v plné parádě. Navíc stále za skvělou cenu 5999 Kč.

Lenovo-S750

Oppo Find 5

A nyní skutečná stylovka! Oppo Find 5 patří mezi nejhezčí přístroje na trhu a již v době vydání sbíral jedno ocenění za druhým. Tento přístroj pro vás velmi detailně otestoval Karel Kilián ve své recenzi Telefon Oppo Find 5 X909: Nekompromisní Číňan. Cena 11 999 Kč.

oppo-find-5-6

Rudý Android

Všechny tyto modely budou k vidění na ostravské RoadShow a Jiří Opletal vám o těchto a spouště jiných čínských telefonech něco poví v samostatné přednášce. Rozhodně se máte na co těšit!

Android RoadShow 2013 promo video HD

Android RoadShow 2013 promo video HD

 

Produkty poskytl e-shop www.levnesmartphony.cz, kde je možné zařízení zakoupit.

registraceHome

Více informací na stránkách www.androidroadshow.cz nebo v našem článku Fanoušci Androidu pozor! RoadShow v Ostravě již tento týden.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)