Android Roadshow 2012 odstartovala i v České republice

mapa_Android_RoadShow_2012_Praha_1

Android RoadShow 2012, o které jsme Vás nedávno informovali v tomto článku, odstartovala i v České republice. Prestižní akce Android RoadShow 2012, tentokrát s podtitulem “dotkni se Androida ve svém městě”, je jedinečnou příležitostí, kdy si Android fanoušci a příznivci moderních technologií budou moci na vlastní kůži vyzkoušet ty nejžhavější novinky na poli mobilních zařízení. Letos za Vámi Android RoadShow 2012 přijede do pěti velkých měst v České republice a můžete se těšit nejenom na spoustu zábavy, ale také na zajímavé přednášky, soutěže a setkání se zajímavými osobnostmi a výrobci. Na své si přijdou jak zkušení uživatelé chytrých telefonů, tak i běžní uživatelé, pro které jsme připravili spoustu soutěží a zábavy. Nebojte se s sebou vzít mladšího brášku, kamarády, nebo rodiče. Přijďte si i vy na Android RoadShow 2012 vyhrát svůj nový chytrý telefon nebo tablet. Stačí se pouze zdarma zaregistrovat a přijít do svého města.

Co je to Android RoadShow?

 • setkání s Android fanoušky
 • možnost osahat si nejžhavější Android novinky
 • dozvědět se nové informace a poradit
 • setkat se s výrobci Vašich oblíbených Androidů
 • poznat redakci SvetAndroida.cz
 • zažít spoustu zábavy a vyhrát super ceny

Kromě zajímavých přednášek jsme pro Vás připravili i spoustu zábavy. Zalétáte si s AR.Dronem, zazávodíte s kuličkou Sphero, zahrajete Angry Birds naživo a můžete se vyfotit s naším Android maskotem. Tak neváhejte a registrujte se, počet míst na sezení je omezen.

Další podrobnosti se dozvíte na www.AndroidRoadshow.cz

Kdy a kde se uvidíme?

Každá Android RoadShow se koná vždy předposlední víkend v měsíci. Abyste si nemuseli brát ve škole nebo v práci volno, připravili jsme tuto super akci vždy na sobotu.
RoadShow odstartujeme v Praze 23.6. v kongresovém centru U Hájků, pak se zajedeme podívat do dalších velkých měst v Čechách i na Moravě.
Věděli jste o tom, že Android Roadshow 2012 se koná i na Slovensku, a to pod záštitou portálu MojAndroid.sk?

 • Praha (23.6)
 • Brno  (21.7)
 • České Budějovice  (25.8)
 • Ostrava  (22.9)
 • Plzeň  (27.10)

Partneři akce

Android RoadShow 2012 s podtitulem dotkni se Androida ve svém městě, podporují všichni významní výrobci Android zařízení. Nechybí zde ani významní partneři v podobě tištěných časopisů, radií a online webů. U všech těchto partnerů se budete s Android RoadShow 2012 setkávat po celý rok.

Organizátor: www.SvetAndroida.cz
Hlavní partneři: HTC, SAMSUNG
Partneři: ASUS, HUAWEI, HTC, SAMSUNGnVidia
Mediální partneři: AndroidForum.cz, SmartMania.cz, Fajn rádio, CHIP, LEVEL, AUTOHIT

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)