Zveme Vás na Android RoadShow!

AndroidRoadshow_Zilina

android roadshow je super akce, při které vezmeme spoustu nových android zařízení a přijedeme vám je ukázat do vašeho města. krom toho, že si budete moc vyzkoušet telefony a tablety na vlastní kůži, se taky setkáte s výrobci a našimi redaktory. jako třešničku na dortu jsme si pro vás připravili mnoho soutěží, zábavy a přednášek, na kterých se dozvíte vše o moderních trendech v mobilních technologiích, či jak ovládat své android miláčky. minulý rok již probělko první ročník android roadshow, který se konal jak v české republice (www.androidroadshow.cz) tak i na slovensku (www.androidroadshow.sk).

u nás pořádá roadshow portál svetandroida.cz a na slovensku naši kolegové mojandroid.sk

android roadshow 2012 na slovensku již odstartovala v košicích a tuto sobotu (19.5) vás společně s kolegy zveme do žiliny. přijdete?

mojandroid.sk vás zve na android roadshow 2012 do žiliny

druhý ročník android roadshow je tu. android roadshow 2012 má podtitul “dotkni sa androida vo svojom meste”. opať vám portál mojandroid.sk prináša možnosť stretnúť sa po celom slovensku a vyskúšať si najnovšie android novinky, zabaviť sa s androidom a zažiť nezabudnuteľný deň v spoločnosti android fanúšikov. ďalšie stretnutie android roadshow pokračuje v sobotu 19.mája o 9,30 hod v žiline, hotel holiday inn (športová 2, žilina).

samozrejme, že sa opäť android roadshow 2012 objaví aj v čechách, portál svetandroida.cz už teraz pracuje na príprave prvého stretnutia.

 

chcete, aby i česká android roadshow 2012 přijela do vašeho města? kam máme přijet a na co se nejvíce těšíte? napište nám do komentářů.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (63)