TOPlist

Android Oreo pro oblíbené telefony Samsung Galaxy J3, J5 a J7 se odkládá

aktualizace android oreo odklada se pro galaxy j7 samsung

Řada telefonů Samsung Galaxy J3, J5 a J7 patří k nejoblíbenějším telefonům na trhu, vždy se umisťuj v žebříčku nejprodávanějších modelů. A to třeba díky velmi lákavé ceně. Pro mnoho lidí si ale Samsung nepřipravil moc dobrou zprávu. Aktualizace na Android Oreo měla pro modely z roku 2017 vyjít již za pár dní. Společnost ale oznámila, že se aktualizace odkládá na září 2018.

Android Oreo pro řadu Galaxy J (2017) se odkládá

Android 8 Oreo pomalu oslaví první rok, majitelé Samsung Galaxy J se mohli těšit z toho, že na jejich telefony vyjde aktualizace v červenci. Alespoň tak to na svých stránkách uvádělo turecké zastoupení společnosti Samsung. Vzhledem k tomu, že v minulosti správně informovali o aktualizaci na vyšší modely Samsung Galaxy, není důvod nevěřit ani posledním změnám.

android oreo samsung galaxy j se odklada

Bohužel nově změny nejsou potěšující. Majitelé telefonů Samsung Galaxy J (2017) musí počkat až na konec září. To je nové období, kdy by se měla postupně začít vypouštět aktualizace. Samsung neprozradil, co způsobilo zdržení. Můžou to být ale problémy s kompatibilitou, na stránkách je pouze napsané to, že se aktualizace stále testuje. Přeci jen se jedná o střední a nižší střední třídu, s aktualizací na Android Oreo přitom bojuje i například Huawei či Honor u dražších a výkonnějších telefonů.

[aps_product_sz id=“470212″]

[aps_product_sz id=“470234″]

[aps_product_sz id=“470275″]

Máte už svůj Samsung telefon s aktualizací na Android Oreo? Jak jste zatím spokojení?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)