Android M – první pohled na nový systém od Googlu (video)

Android M náhled

O nově představeném systému Android M jsme vás již několikrát informovali. Všechny důležité novinky jsme pro vás shrnuli ve článku Android M: Seznam novinek a funkcí nového systému. Pokud vlastníte novější telefon řady Nexus, můžete si již nyní vyzkoušet vývojářský Preview nového systému Android M. Jak na to, vám prozradí článek od Karla Kiliána. Nový systém od Googlu jsme nahráli také do našeho redakčního přístroje Nexus 5 a připravili pro vás první pohled na novinky systému. Je Android M razantně odlišný od Lollipopu? Jaké nové funkce přináší? Jaký z něj máme první dojem?

Android M – první pohled na novinky

Android M - první pohled na novinky

Nový systém od Googlu nás hned z kraje přivítal velmi rychlým a plynulým rozhraním, které ale na první pohled připomíná Android Lollipop. Jak již někteří naši čtenáři v minulých článcích poznamenali, změn není tolik, kolik bychom možná od nové verze systému Android očekávali. Musíme ale poznamenat, že se jedná zatím pouze o Preview a některých dalších funkcí se dočkáme v plné verzi. Zároveň můžeme doufat, že Google odladil problémy a chyby, které sužovaly Lollipop a zejména uživatele telefonů Nexus.

android-m

Líbí se vám novinky v systému Android M?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)