Vyzvěte přátele k souboji či spolupráci v mobilní hře. Tady je našich 17 tipů

Android hry pro přátele

Online hry se dají hrát v podstatě pořád. I když zrovna venku neřádí zákeřný virus a nejsme zavření doma. Předpokládáme ale, že jistá část našich čtenářů mobilní hry moc nehraje, případně jich moc nezná. Což by se teď mohlo změnit. Přinášíme tipy na hry, které jdou nejen hrát přes internet, ale můžete do nich zapojit přímo vaše konkrétní přátele. Což je velký benefit, který není u spousty online her samozřejmý. V tomto článku tedy najdete Android hry, ve kterých najdete pro souboje či spolupráci (takzvaný kooperační neboli co-op mód) místo i pro své přátele. Čímž máte šanci alespoň trochu nahradit běžnou zábavu při osobním setkání. Snažili jsme se vybrat pestrý mix různých žánrů a eliminovat aplikace vyžadující vyšší znalost angličtiny. A vynechat samozřejmě ty, které ke společnému hraní vyžadují blízký kontakt. Článek každopádně můžete považovat za nekonečný, jelikož ho rádi doplníme o vaše tipy v komentářích…

Tipy na Android hry pro přátele z Obchodu Play

BombSquad

Šílenost plná několika her a miniher, ve kterých můžete přátelům pěkně zatopit. Nebo oni vám. Jak název napovídá, v hlavní roli jsou všudypřítomné bomby.

Vainglory

Fantasy multiplayer plný hrdinů, kouzel a monster. Je navíc multiplatformní, takže nebudete ve skupině přátel omezeni třeba jen Androidem.

VainGlory 1

Meltdown

Taktická arkádovka nacpaná zbraněmi a výbuchy. S parádním co-op módem, ve kterém můžete čelit protivníkům až se třemi přáteli. Ale je k dispozici i klasický deatchmatch.

GT Racing 2: The Real Car Experience

Druhé vydání oblíbeného závodního titulu, které obsahuje 71 licencovaných vozidel. Na dráze si to může mimo jiné rozdat právě i s přáteli.

GT Racing 2: The Real Car Exp
GT Racing 2: The Real Car Exp
GT Racing 2 The Real Car Experience 1

Shadowgun War Games

Letošní novinka ze Shadowgun univerza od českých vývojářů. Zapojte kamarády do bojů pět proti pěti v deathmatch nebo capture the flag módech.

Shadowgun War Games - Online PvP FPS
Shadowgun War Games - Online PvP FPS

Asphalt 8: Airborne

Další legenda mezi závodními sériemi. V této hře se můžete vydat na různé silnice v autech či na motorkách. A to pochopitelně i s přáteli.

Asphalt 8 Racing Game - Drive, Drift at Real Speed
Asphalt 8 Racing Game - Drive, Drift at Real Speed
Asphalt 8 Airborne - Fun Real Car Racing Game 1

Brawl Stars

Velmi rychlá soubojová hra, ve které máte tři minuty na to, abyste porazili své soupeře. Můžete si to rozdat třeba v bitvě tří proti třem nebo v battle royale módu.

Brawl Stars
Brawl Stars

Zynga Poker

Světoznámá karetní hra od světoznámého studia. Tady asi není co víc představovat. Pozvěte přátele na partičku, i když nemůžete do hospody nebo kasina.

Zynga Poker – Free Texas Holdem Online Card Games
Zynga Poker – Free Texas Holdem Online Card Games
Zynga Poker

8 Ball Pool

Chybí vám hospodský kulečník? V této hře od renomovaného studia Miniclip si můžete zahrát klasickou “osmičku” s kamarády i přes internet. Mimo hraní jeden proti jednomu máte možnost se zapojit i do turnajů.

8 Ball Pool
8 Ball Pool

Darts of Fury

Hospodská klasika do třetice. Šipky si na terč můžete zaházet i na mobilu. V této hře si to můžete rozdat třeba i ve standardní “třistajedničce”.

Darts of Fury
Darts of Fury

Call of Duty: Mobile

Legendární FPS převedená do formátu pro mobilní hraní. Má desítky milionů hráčů po celém světě a není divu. K souboji můžete samozřejmě vyzvat i kamarády.

Call of Duty®: Mobile
Call of Duty®: Mobile
Call of Duty Mobile 1

PUBG Mobile

Když zmiňujeme CoD, nemůžeme vynechat PUBG v mobilním podání. Battle royale je proti přátelům opravdová výzva, ale hra obsahuje i další módy. Můžete se spojit i v co-op režimu.

PUBG MOBILE - RUNIC POWER
PUBG MOBILE - RUNIC POWER

NBA JAM

Zábavný (mini)basketbal přímo od Electronic Arts. V této hře si to můžete na palubovce rozdat v zábavném systému dva proti dvěma.

NBA JAM by EA SPORTS™
NBA JAM by EA SPORTS™
NBA JAM 1

Chain Reaction

Velmi zajímavá logická hra, ve které je vaším úkolem chytře zaplňovat jednotlivá políčka. Jejich plnění má ovšem velmi zvláštní pravidlo. Vyzkoušejte.

Chain Reaction
Chain Reaction

Riptide GP2

Hurá na vodu! Nasedněte na vodní skútry a rozdejte si to s přáteli na vodní hladině. K dispozici je i zajímavý VR mód.

Chess Time

Chybí vám partička šachu s přáteli? Vynahraďte si ji skrze tuto jednoduchou aplikaci. Přímo ve hře si můžete i pokecat. Jestli nejste zrovna na šachy, poohlédněte se v Obchodě Play třeba i po dámě, lodích nebo třeba piškvorkách.

Chess Time - Multiplayer Chess
Chess Time - Multiplayer Chess

OpenTTD

Oblíbený Transport Tycoon v open-source podobě a přeportovaný v podobě mobilní pro Android. Jestli jste fanoušky této klasiky, překousnete i prvotní obtíže s ovládáním a nastavením multiplayeru.

OpenTTD
OpenTTD
OpenTTD 1

Máte taky nějaké tipy na Android hry pro přátele?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)