Android Auto pro telefony dostává další aktualizaci. Týká se Google Map

android auto google mapy

Android Auto pro telefony dostává další aktualizaci. Google Mapy dostávají nové uživatelské rozhraní v Android Auto for phone screens. Spolu s verzí 10.45 dostaneme vylepšený a minimalističtější vzhled s novými tlačítky a nabídkami. Jak uvádí server Android Police, směr a značky během navigace mají nyní zaoblené rohy a zabírají méně místa.

Android Auto pro telefony dostává další aktualizaci

Můžeme tedy vidět větší část mapy, hlavně ve přední části. Aktualizace zároveň vylepšuje navigaci na šířku. Pokyny k trase totiž nyní nezabírají celou délku, stejně tak vyskakovací nabídka nebude pokrývat celou obrazovku.

Android Auto pro telefony dostává další aktualizaci

Samotná aplikace Android Auto for phone screens je určena lidem, jejichž automobil nepodporuje Android Auto. Můžete si ho tak vyzkoušet i přesto, že máte starší vůz. Aplikace je sice dostupná v Obchodu Play, ovšem Česká republika bohužel není na seznamu podporovaných zemí. Pokud byste přesto měli zájem AndroidAuto for phone screens stáhnout, můžete tak učinit skrz APKMirror.

Používáte Android Auto na telefonu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)