TOPlist

Android Auto má další problém s připojením. Týká se i vás?

Android Auto bezdrátové připojení problém

Uživatelé oblíbeného prostředí Android Auto začali hromadně hlásit problém s připojením telefonu k palubnímu systému ve svém voze. Jde konkrétně o variantu, kdy se AA pokouší propojit mobil s autem bezdrátově. Pokud tedy máte s tímto řešením rovněž potíže, vězte, že určitě nejste sami. Zdá se, že původcem nepříjemností je nějaká chyba v Android Auto ve verzi 7.8, tedy posledním ostrém vydání ze začátku července.

Android Auto
Android Auto

Někteří uživatelé mají problém mobil s vozidlem bezdrátově vůbec připojit, jiným se spojení nahodile přerušuje. Následkem odpojení je černá obrazovka nebo úplné ukončení nástroje Android Auto na obrazovce. Než přijde Google s řešením, existují dva základní postupy, jak se této komplikaci vyhnout. Tím prvním je připojení telefonu k autu pomocí kabelu, pokud je to možné. Druhou variantou je odinstalování poslední verze Android Auto z mobilu a stažení nějaké předchozí. Například z webu APK Mirror.

Když je řeč o bezdrátovém připojení k Android Auto, mrkněte na náš nedávný přehled zařízení, se kterými je možné toto spojení navázat i u vozidel, která běžně potřebují k fungování AA kabel.

Také máte problém s bezdrátovým připojením k AA?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)