Android Auto 10.2 je venku. Přichází s žádaným vylepšením hudebních aplikací

android auto
  • Android Auto 10.2 se po beta fázi dostává ke všem uživatelům
  • Google tradičně neposkytl seznam změn
  • Minimálně jedné si však uživatelé všimli

Google právě vypustil ven stabilní verzi Android Auto 10.2, kterou už několik dní mohou testovat uživatelé zaregistrovaní v programu beta. Americký gigant se tradičně neobtěžoval se seznamem změn a novinek, ale minimálně jedné si lze všimnout (takřka) na první pohled.

Vyhledávání v hudebních aplikacích

Jednou z hlavních novinek v Android Auto 10.2 je vylepšené vyhledávání v hudebních aplikacích jako je Spotify nebo YouTube Music. Nová ikona pro vyhledávání umožňuje uživatelům snadno vyhledat své oblíbené skladby, interprety nebo alba. Vyhledávat můžete buď skrz hlasové ovládání, které bude k dispozici i při jízdě, nebo můžete požadavek zadat na klávesnici. Ta je ale dostupná pouze v momentech, kdy s autem stojíte a jakmile se rozjedete, automaticky se zablokuje.

Android Auto
Android Auto

V době psaní článku ještě není verze 10.2 dostupná v Google Play, ale můžete si ji stáhnout ručně. K dispozici je třeba na webu APKPure. Pokud jste nikdy nic neinstalovali z prohlížeče, budete muset povolit instalaci z neznámých zdrojů. Poté byste měli mít vyhledávání v hudebních aplikacích dostupné.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zamlouvá lepší vyhledávání hudby v Android Auto?

Zdroj: autoevolution

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)