Nejnovější Android aplikace z Google Play #27 – snadnější přepínání aplikací, zeštíhlení na fotkách a další

uvodni 27

Dnešní díl nejnovějších aplikací z Google Play jako první nabídne aplikaci pro zeštíhlení obličeje na fotografiích – Skinneepix. Následovat bude aplikace Slyde, která vám usnadní přepínání mezi oblíbenými aplikacemi. Třetím tipem je legrační aplikace AAAh, díky které bude pád vašeho telefonu k zemi zábavnou záležitostí. Předposledním tipem na aplikaci je herní novinka Wolf Hunter, v níž budete chránit stádo oveček před krvežíznivými vlky. Na závěr jsme pro vás vybrali užitečnou aplikaci Auto Activate Ringer, která vám automaticky zapne vyzvánění, když se na vás někdo nemůže dovolat.

SkinneePix

Chcete na fotkách vypadat hubeněji? Pak neváhejte vyzkoušet aplikaci SkinneePix. Ta dokáže zeštíhlit váš obličej zachycený buďto předním, nebo zadním fotoaparátem. Po vytvoření fotografie si stačí vybrat o kolik liber (hmotnost) chcete být hubenější. Nabízí se možnost zvolit 5, 10 a 15 LBS. Změny probíhají v reálném čase, a proto na rozdíl od podobně cílených aplikací nemusíte čekat, než se fotografie zpracuje. Ještě než výslednou fotografii uložíte do galerie, můžete na ní aplikovat filtr (nabízí se 2). Aplikace svůj účel splňuje na výbornou. I u té nejrazantnější změny nelze rozpoznat, že se jedná o upravenou fotografii. Pokud tedy chcete shodit nějaké to kilo bez cvičení a diet, je tady pro vás SkinneePix (shodit kila cvičením je samozřejmě lepší varianta :)).

skinniepix 1

ZkgROruTNq9kuoA2RDv 70Qdkp m59DX
SkinneePix
Verze 1.0
Velikost 927 kB
2.3.3+

gM8c31iPHikmwAAAABJRU5ErkJggg==
19,68 Kč

Slyde

Máme tady další užitečný nástroj pro Android, který vám usnadní přepínání mezi aplikacemi. Po spuštění aplikace Slyde si zvolíte pětici vašich oblíbených, zřejmě nejčastěji používaných aplikací. Ty přiřadíte jednotlivým okénkům a máte vystaráno. Na pravé straně displeje se vám zobrazí spouštěč, jehož stisknutím se zobrazí již zmiňovaná okénka s aplikacemi. Abyste vaši oblíbenou aplikaci spustili, musíte spouštěč posunout k příslušnému okénku. Spouštěč lze posouvat po celé pravé straně displeje od shora dolů. Můžete jej tedy umístit právě tam, kde vám to nejvíce vyhovuje. Tato aplikace, stejně jako ta předchozí, plní svůj účel na výbornou, proto ji nezbývá než doporučit.

slyde 1

09Bt4BivoDh8c5l0VYeGhAZEVyQ0Czyj6uqURl vreqjCNIEPmtn5W198qkFHHunM2MD=w300
Slyde – Floating App Switcher
Verze 1.0
Velikost 1,9 MB
4.0+


19,61 Kč

AAAH

Určitě se vám někdy stalo, že vám telefon spadl na zem. V tom nejlepším případě vyvázlo zařízení bez škrábanečku. Ve spíše horším případě si zařízení odneslo nějaký ten šrám, ale stále nic takového, z čeho byste se během krátké doby nevzpamatovali. Poslední, bezesporu nejhorší variantou, je rozbitý displej (tzv. pavouk). Co má s tím vším tato aplikace společného? Zřejmě to vyzní nepochopitelně, ale tato aplikace udělá z pádu telefonu menší frašku. Když telefon upustíte, aplikace AAAH to rozpozná a spustí legrační výkřik, který zní asi takto: ARRGHHHHH!! Asi vám nemusíme říkat, že pokud tuto aplikaci budete testovat, je zapotřebí “dávat bacha”, že ano? :P

AAAH 1

Aaah
Verze 1.0
Velikost 797 kB
2.2+

3Br+3fn38A87+CETLEQjQAAAAASUVORK5CYII=
Zdarma

Wolf Hunter

Místo mezi nejnovějšími aplikacemi z obchodu Google Play si našla i herní novinka Wolf Hunter. Vaším úkolem bude odhánět krvežíznivé vlky od stáda oveček. Vlky budete sestřelovat kamením z vašeho praku. Hra je založena na systému vln. Množství, ale také síla nepřátel tedy neustále roste. Abyste vaše ovečky ochránili co nejdelší dobu, budete si muset vylepšovat váš prak, dokupovat alternativní náboje a power-upy. V boji za záchranu oveček vám bude pomáhat pes, který svým štěkotem dokáže protivníky ochromit. Jedná se slušnou návykovku.

Wolf Hunter 1

Wolf Hunter – Save the sheep
Verze 1.0.4
Velikost 27 MB
2.3+

rIVahd6Ee0QAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Auto Activate Ringer

Jak už název napovídá, jedná se o aplikaci, která dokáže automaticky změnit nastavení vašeho zvukového profilu. Jistě se vám někdy stalo, že jste zapomněli zapnout vyzvánění a poté se vám někdo snažil naléhavě dovolat. Aplikace tento problém řeší vcelku jednoduchým způsobem. U každého kontaktu, nebo u všech najednou si můžete nastavit, po kolika zmeškaných hovorech se zapne vyzvánění. Jedná se o užitečnou aplikaci, která se může hodit téměř každému.

Auto Activate Ringer 1

95OMa8bG8nl5zXWZ9DPWIZS1PadWE0DHBWbGgkwztvqT0YkEboD2YglKmt6vzGm5Gg=w300
Hearing Missed Calls
Verze 1.1
Velikost 2,0 MB
2.2+

DBEUh7ZUAAAAASUVORK5CYII=
Zdarma

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)