Nejnovější Android aplikace z Google Play #25 – Anime seriály online, iOS 7 launcher, cool aplikace pro focení a další

serial uvodni 25

Veselé Velikonoce! Dnes, jako každé pondělí, vám přinášíme nejnovější Android aplikace z obchodu Google Play. Jako první se dnes podíváme na zoubek aplikaci Anime Online pro sledování téměř všech anime filmů/seriálů ve vašem zařízení. Následuje iOS 7 Launcher, díky kterému si můžete ve vašem zařízení vyzkoušet prostředí z iOS7. Naším třetím tipem je aplikace pro focení Retrica, která nabízí velké množství filtrů a dalších fotografických vychytávek. S předposlední aplikací můžete stahovat torrenty a přitom je sledovat (v případě video souborů). Na závěr jsme vybrali čím dále více populární aplikaci FrontBack pro focení z obou fotoaparátů současně.

Anime Online

Anime (japonsky アニメ) je označení animovaných filmů a seriálů, které jsou kresleny japonským stylem manga. S aplikací Anime Online můžete tyto filmy/seriály sledovat ve vašem telefonu/tabletu online, a to zcela zdarma. Většina těchto video souborů nabídne poměrně vysokou kvalitu. Při pouštění videí se nesetkáte s pomalým načítáním (přerušováním videa), záleží taky ovšem na rychlosti vašeho internetového připojení. Namátkově jsme v redakci zkoušeli několik seriálů, kde nechyběl pro nás nejznámější – Naruto Shippuden. Z tohoto seriálu nám aplikace nabídla všechny díly včetně toho nejnovějšího (vše s anglickými titulky). Aplikace nabízí velmi jednoduché rozhraní s vyhledáváním seriálů, nebo jejich řazením podle data vydání, nejvíce populárních apod. Pokud máte rádi Anime, tato aplikace nesmí ve vašem zařízení chybět.

anime online android aplikace

6b4d3594c773ae1d27e55a4ccee3771e?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

iOS 7 Launcher

Podle názvu této aplikace je zřejmě patrné, že se nejedná o nic jiného, než launcher napodobující konkurenční platformu iOS. S iOS 7 launcherem dosáhnete s vaším Android zařízením téměř obdobného vzhledu prostředí, jako s iPhonem či iPadem. V nastavení tohoto launcheru lze buďto povolit, nebo zakázat notifikační lištu z iOS, která je průhledná a zobrazuje se na ní aktuální stav vaší baterie. V tom spatřujeme asi největší výhodu, protože u některých telefonů si nemůžete v základu nastavit procentuální zobrazení baterie v notifikační liště. Další funkce, co stojí za zmínku, je zamykací obrazovka s výsuvným menu. V něm můžete regulovat jas vašeho displeje prostřednictvím posuvníku, vypínat a zapínat důležité ovládací prvky, nebo si rozsvítit svítilnu, zapnout kalkulačku či fotoaparát.

iOS 7 Launcher 1 android aplikace

b9dab5e0c12d6e6dbfc6483777cb5582?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Retrica

Aplikací pro focení není nikdy dost. Retrica je skvělá v tom, že dokáže zobrazit náhled fotografie s filtrem ještě předtím, než snímek pořídíte. Filtrů je na výběr obrovské množství (rovných 80). Při jejich procházení zjistíte, že většina z nich vypadá opravdu dobře. Retrica dále dokáže rozmazávat fotografie (po krajích, čili zaostří jen prostřední scénu), tvořit koláže s téměř libovolným rozložením fotografií a také disponuje časovačem pro focení. V nastavení aplikace si můžete upravit podobu vodoznaku (loga aplikace Retrica), nebo jej na fotografiích zakázat.

Retrica 1

Retrica - The Original Filter Camera
Retrica - The Original Filter Camera

Flixtor

S aplikací Flixtor lze stahovat torrenty video souborů a přitom je současně sledovat. Aplikace nabízí několik kategorií a také vyhledávání skrze databázi torrentů Torrent Lookup. Aplikace Flixtor dokáže stahovat soubory na pozadí, proto ji lze bez sebemenších problémů minimalizovat a věnovat se jiným činnostem. Video soubory lze přehrávat i v předinstalovaném přehrávači, autoři aplikace ovšem doporučují přehrávání přes Vlc video player, nebo MX video player.

Flixtor 1

f1c13ca43dbe41be3ebc5192654018f2?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Frontback

Frontback je aplikace, se kterou můžete fotit z obou stran telefonu zároveň. Využívat k tomu budete váš hlavní (zadní) fotoaparát a přední pro tzv. “Selfie” fotky. Aplikace FrontBack vám nabídne speciální rozhraní, v němž zkombinujete dohromady fotky z obou fotoaparátů. Tímto jednoduchým způsobem můžou vzniknout opravdu zajímavé fotografie, o čemž se můžete přesvědčit u foto ukázek hned po spuštění aplikace. Mezi nimi naleznete také fotky celebrit, což dokazuje, že se tato aplikace stává čím dál více populární. Vámi pořízené fotografie můžete sdílet přes téměř všechny sociální sítě. V aplikaci Frontback si můžete zvolit, které vaše přátele chcete “sledovat” (odebírat jejich obsah). Chcete-li se k této mánii přidat, neváhejte si Frontback stáhnout, je zdarma.

Frontback - Social Photos
Frontback - Social Photos

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)