Nejnovější Android aplikace z Google Play #24 – zamykání telefonu poklepáním displeje, hezčí ikony a parádní přehrávač filmů

serial 24 uvodni

Dnešní díl seriálu o nejnovějších aplikacích z Obchodu Play jako první nabídne aplikaci Knock Lock, díky které můžete zamykat váš telefon pouhým poklepáním po displeji. Následuje aplikace Line Deco s níž můžete nahradit vaše stávající ikony za nové, mnohem lákavější varianty. Naším dalším tipem je přehrávač KMPlayer s podporou nejrůznějších gest a intuitivním ovládáním. S předposlední aplikací Keedle můžete kreslit obrázky a následně je posílat svým přátelům. Na závěr jsme pro vás vybrali aplikaci Impala, jež dokáže roztřídit fotky vaší galerie do příslušných kategorií.

Knock Lock

Říká vám něco funkce LG Knock Code? Společnost LG tuto funkci představila na MWC 2014. Díky ní můžete odemknout váš telefon pouhým poklepáním zhasnutého displeje. Aplikace Knock Lock je této vychytávce společnosti LG sice podobná, má ovšem zcela opačný účinek. Poklepáním displeje můžete telefon uzamknout. Po instalaci aplikace Knock Lock ji musíte v systému nejprve povolit, poté si zvolíte parametry plochy, na kterou budete poklepávat, abyste uzamkli vaše zařízení. Když vstoupíte do nastavení, tato plocha pro vás bude ještě stále viditelná. Po nastavení její šířky/výšky a umístění tyto parametry potvrdíte, čímž aplikaci nastartujete a nadefinovaná plocha se zneviditelní.

Knock Lock 1 aplikace

The app was not found in the store. :-(

Line Deco

Operační systém Android nám umožňuje měnit uživatelské prostředí dle libosti. Díky této skutečnosti má navrch oproti ostatním konkurenčním platformám. Obchod Play nabízí spoustu alternativních launcherů, widgetů a dalších udělátek pro zkrášlení vaší plochy. Měnit lze ovšem i ikonky (zástupce) aplikací. V tom vám pomůže aplikace Line Deco. Ta nabízí tisíce různých vzhledů ikon, kterými můžete přímo v aplikaci nahradit vaše stávající zástupce. Na výběr máte z několika tématicky odlišných balíků ikon a wallpaperů (většina z nich je zdarma). Pokud si však chcete změnit pouze některé z vašich ikon, stačí zamířit do sekce Icon a vybrat si přesně tu, která se vám zamlouvá. Ikony v této sekci jsou rozděleny do různých kategorií, jako například ikony pro obchod Play, pro galerii, facebook, kalendář apod. Přitom v každé z těchto kategorií máte na výběr z velkého množství ikon.

Line Deco 1

The app was not found in the store. :-(

KMPlayer

Je povedený přehrávač filmů, který dokáže přehrát snad všechny známé formáty souborů. Ovládání tohoto přehrávače je v převážné většině realizováno prostřednictvím gest. Tažením prstu do levé/pravé strany můžete váš film přetáčet, tažením prstu nahoru/dolů zase regulovat hlasitost. KMPlayer dále nabízí možnost váš video soubor buďto zpomalit (o polovinu), nebo zrychylit (až 4krát). Mezi další funkce KMPlayeru patří optimalizace poměru stran videa, podpora titulků a možnost uzamknutí aktuálně spuštěného videa.

KMPlayer 1

KMPlayer - All Video Player & Music Player
KMPlayer - All Video Player & Music Player

Keedle

Když slova nestačí, je tady Keedle. S touto aplikací můžete kreslit obrázky a následně je sdílet prostřednictvím snad všech dostupných kanálů. Při kreslení si můžete zvolit tloušťku vašeho psacího prostředku (v našem případě se jedná o prst :)), dále pak barvu pozadí a tužky. Vaše výtvory můžete následně posílat svým přátelům přes Bluetooth, Gmail, Hangouty, Skype, Facebook, WhatsApp a mnoho dalších. Keedle nabízí opravdu jednoduché rozhraní, díky kterému pro vás bude kreslení a následné sdílení hračkou.

Keedle 1

The app was not found in the store. :-(

Impala

Naše aplikace na závěr je vskutku zajímavá. Když nahlédnete do vaší galerie, určitě na vás vyskočí spousta neroztříděných fotografií. Přesně v tento okamžik vstupuje na scénu aplikace Impala, která vám v telefonu udělá pořádek. Díky inteligentnímu skenování vašich souborů dokáže Impala roztřídit vaše fotografie do příslušných kategorií. Aplikace dokáže hravě rozpoznat, zda jsou fotky foceny v interiéru či venku, zda jste na nich pouze vy, vaše druhá polovička nebo přátelé a dokonce také, zda se na fotkách nachází text. Kromě rozdělování fotek do kategorií Impala automaticky přiděluje fotografiím filtry, aby vypadaly o něco lépe. Přes tuto aplikaci lze také fotky pořizovat. Pokud se už ve fotografiích vaší galerie přestáváte orientovat, je na čase vyzkoušet aplikaci Impala.

Impala 1

The app was not found in the store. :-(

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)