Nejnovější Android aplikace z Google Play #125: Nahrávání her a vlastní notifikace

Nejnovější_aplikace_z_google_play

Výběr nejnovějších aplikací tohoto týdne je přímo nabušen chytrými nástroji. S Dimmer – Night Eyes Protection stylově ztmavíte obrazovku pod obvyklé minimum, nahrávání let’s playů vašich oblíbených her vám usnadní Quick Game Screen Recorder. Díky Flash Alert už nikdy nezmeškáte notifikace – a to ani pokud váš smartphone nemá notifikační LED diodu. Aplikace MicroPinner se zase postará o notifikace jiným způsobem – můžete si vytvořit své vlastní!

Aplikace Dimmer stylově ochrání vaše oči

Používání telefonu před spaním je zvláště neblahý zlozvyk, který trápí většinu z nás. Často je příliš vysoký jas ve tmě namáhavý pro už tak unavené oči. Snížením jasu na minimum sice očím trochu ulehčíte – obrazovka vás však přesto bude oslňovat. Minimální hodnoty jasu zkrátka nejsou nikdy dostačující. Vyzkoušejte aplikaci Dimmer – Night Eyes Protection. Jedná se o aplikaci, která ztmaví displej o poznání více, než umožňuje vnitřní nastavení telefonu. Kromě toho je Dimmer zabalen do povedeného designu a je velmi intuitivní.

Praktický Quick Game Screen Recorder jednoduše natočí hranou hru

Sledujete let’s playe? Činnost, u které se vášniví hráči nahrávají při samotném hraní, je na internetu velmi populární. S rychlým vývojem smartphonů a rok od roku lepšími schopnostmi je hraní na Androidu čím dál zajímavější. Spousta náročných titulů je v Google Play jako doma – a vy se můžete natočit u jejich hraní. Stačí stáhnout aplikaci Quick Game Screen Recorder a natáčíte. Natáčení zapnete pohodlně až ze hry – Quick Game Screen Recorder umístí na obrazovku vždy viditelné tlačítko pro zahájení nahrávání.

Record Screen - Quick
Record Screen - Quick

Proměňte přisvětlovací diodu na notifikační s Flash Alert

Pokud váš telefon nedisponuje notifikační LED diodou, ale fotoaparát na zadní straně doplňuje blesk, můžete si “notifikační diodu” vyrobit sami. Aplikace Flash Alert dokáže udělat z klasické přisvětlovací diody praktické upozornění na notifikace. V aplikaci Flash Alert můžete nastavit trvání a sekvence blikání diody a přiřadit různé vzory aplikacím, hovorům, SMS a dalším. Pokud i s notifikační diodou často zmeškáváte důležitá upozornění, vyzkoušejte Flash Alert.

Flash Alert
Flash Alert

Vytvořte si vlastní notifikace s MicroPinner

Šikovný nástroj MicroPinner není ničím jiným než notifikací ve stahovací liště. Rozhodně vás ale nebude prudit sám – notifikace, oznámení a upomínky si nastavíte vy sami. MicroPinner notifikace s příslušným obsahem poté zůstane ve vaší liště. Oznámením lze nastavit různou prioritu, stejně jako viditelnost. Notifikaci nemusíte mít v liště pořád – nastavení umožňuje učinit upozornění trvalé nebo s možností smazání klasickým swipem do strany.

MicroPinner
MicroPinner

Objevujte další novinky v Google Play

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek